Wymarzone własne cztery kąty? Modne miejsce na każdy dzień? Dizajnerskie wnętrze Twojego mieszkania? Minimalistyczny, piękny styl w oparciu o industrialne trendy zdobywają coraz większą popularność! Skorzystaj z najnowocześniejszego rozwiązania! Przemysłowy charakter wnętrz coraz szerzej stosowany jest dziś w mieszkaniach, biurach, hotelach czy restauracjach. Nic dziwnego, że wykańczając własne mieszkanie warto sięgnąć po najnowocześniejsze dizajnerskie propozycje.

Przytulny surowy charakter wnętrza

Mieszkanie ma być przytulne. Pomieszczenia mają być nowoczesne. W ich wnętrzach musisz bardzo dobrze się czuć! Betonowe wnętrze – choć brzmi surowo to dziś jest podstawą optymalnego wykończenia mieszkania. Teraz nawet najbardziej dizajnerskie projekty opierają się na industrialnych i przemysłowych trendach. Duże, wysokie przestrzenie, brak ścianek działowych, mała ilość dodatków i panoramiczne okna a do tego odsłonięte kable i rury, metalowe lampy i dominacja chłodnych odcieni szarości. Przemysłowy charakter wnętrz postrzegany jest jako synonim luksusu i ekstrawagancji. Także Ty musisz go mieć!

Dizajnerskie dodatki

O charakterze całych, dużych, przestronnych wnętrz, decydują często nawet najmniejsze dodatki. Do betonowego wystroju doskonale pasują wszystkie drewniane elementy. Szafki, półki, ramki doskonale współgrają z całymi, szarymi, surowymi ścianami. Beton jest także doskonałym tłem dla żywych roślin, które tworzą niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. Ich prawdziwie naturalny charakter łagodzi surowość otaczających elementów. Podobnie, doskonale sprawdzają się połączenia betonowych ścian i drewnianych podłóg. Zieleń, szarość i brąz – od teraz te kolory będą towarzyszyć Ci każdego dnia.

Wspólne cechy drewna i betonu

Zarówno beton jak i drewno są popularnymi materiałami stosowanymi dziś w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Oba są też powszechnie dostępne. Szara maź to efekt połączenia cementu, kruszywa i wody. Drewno bez problemu pozyskuje się z tartaku. Co więcej, coraz częściej spotykane są materiały imitujące oba naturalne produkty. Drewniane kafle ceramiczne czy betonowe farby skutecznie uzupełniają wygląd każdego wnętrza. Oprócz atrakcyjnego wyglądu niezaprzeczalną ich zaletą jest niska cena. Nic nie zastąpi jednak naturalnych materiałów – czas więc na odwiedziny. Wybieramy się do wytwórni, gdzie oprócz budowlańców zaglądają architekci wnętrz…

Z wizytą w betoniarni Warszawa

Betoniarnia Warszawa to jeden z sześćdziesięciu punktów sprzedaży należących do międzynarodowego koncernu Górażdże. Dziś, to światowy potentat dostarczający niezbędnych materiałów na każdy plac budowy. Dzięki autorskim recepturom, innowacyjnej technologii oraz najwyższym standardom jakości, kupimy tam niezbędny materiał do dizajnerskiego wnętrza Twojego mieszkania. Zadzwoń już dziś, aby porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach dla Twojej kuchni, łazienki czy pokoju. Tu znajdziesz super rozwiązania – na mur, beton…

Rate this post