Masz dość klasycznych ozdób, które niczym się nie wyróżniają? Lubisz oryginalne i niestandardowe rozwiązania? Postaw na ozdobne zegary z lustrami. To nowoczesne dodatki do domu, które znakomicie się prezentują wizualnie, przyciągają uwagę i wzbudzają zachwyt gości. Solidne, estetyczne i modne z łatwością wkomponujesz do swojego wnętrza. W czym tkwi ich fenomen?

Ozdobne zegary z lustrami – oryginalny design i ponadczasowa trwałość

Klasyczne lustra, zwykłe lampki LED i typowe obrazy z martwą naturą… to przeżytek. Jeśli chcesz zainwestować w naprawdę nowoczesne ozdoby, które ożywią wnętrze mieszkania, postaw na ozdobne zegary z lustrami. To zarazem praktyczne i dekoracyjne akcesoria, inspirowane najnowocześniejszą stylistyką. W wersji wieszanej i stojącej możesz je ulokować w salonie, pokoju, a nawet w łazience.

Ozdobne zegary z lustrami są dostępne w rozmaitych kształtach, kolorach i wielkościach. Z ciekawymi i niebanalnymi motywami i ozdobnikami, znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Możesz je zestawiać z innymi oryginalnymi dodatkami, takimi jak obrazy i elementy 3D. Świetnie wyglądają w połączeniu z modnymi napisami na ścianę i lustrami akrylowymi.

Ozdobne zegary tego typu, podobnie jak lustra, również są produkowane z solidnego i trwałego akrylu. To jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów. Co go wyróżnia?

Ozdobne zegary z lustrami wykonane z akrylu – dlaczego warto?

Zegary z lustrami produkowane z akrylu są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż te ze zwykłego szkła. Akryl zwany też pleksi i pleksiglasem, jest mocniejszy oraz zdecydowanie bardziej odporny na wszelkie uszkodzenia, a tym bardziej stłuczenia.

– Z lśniących elementów akrylu można tworzyć dowolne kompozycje. Zegary z lustrami z tego tworzywa da się docinać w rozmaite kształty – koła, prostokąty, a nawet zwierzęta, rośliny oraz inne motywy. Dzięki temu produkty są jeszcze bardziej oryginalne i niepowtarzalne. Akryl jest bezpieczny, gdyż nie tłucze się. Nawet podczas upadku z wysokości tafla akrylowa pozostaje w całości. Zegary wykonane z niego bez obaw możesz zamontować także w pokoju dziecięcym – podkreśla specjalista z firmy Kornik.

Zegary z lustrami wykonane z akrylu obrabia się laserowo, co sprawia, że ich krawędzie nie są ostre. Eliminuje to ryzyko skaleczenia, gdyż są pozbawione właściwości tnących. Te produkty to piękna i bezpieczna ozdoba do każdego domu – bez wyjątku. Jeśli więc marzysz o praktycznych, a zarazem dekoracyjnych kompozycjach o efekcie lustrzanym, postaw na oryginalne zegary.

Rate this post