Światło jest alfą i omegą doskonale skoordynowanego domu. Jest to nie tylko konieczne, ale stanowi także element, który potrafi zdziałać cuda w każdym wnętrzu. Oświetl swój dom stylowymi lampami, żyrandolami i oświetleniem dekoracyjnym, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Światło jak w naturze

Czysty design inspirowany naturą szczególnie nadaje się do loftów. Odzwierciedla też wyjątkową osobowość domu i zalewa go przyjemnym, rozproszonym światłem. Organiczne kształty pięknie podkreślą salon i sypialnię w duchu nordyckim. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, nie bój się mieć dwóch takich lamp, które zapewnią przyjemną aurę nawet w ponure dni.

Jak w zamku

Technologia LED była dosłownie twórczą rewolucją w świecie oświetlenia. Małe diody LED dały projektantom zupełnie nowe możliwości projektowania lamp. Zapewniają równomierne światło, nie oślepiają i dają się formować w pomysłowe kształty. Ekskluzywne oświetlenie od dawna jest czymś więcej, niż tylko źródłem światła. Niepowtarzalne żyrandole zawsze przyciągają całą uwagę.

Szukasz designerskiej oprawy, która sprawi, że każdy pokój będzie wyjątkowy? Kilka indywidualnie zawieszanych żarówek LED zapewnia praktyczne oświetlenie przestrzeni i jednocześnie wygląda ciekawie. Ponadto są ekonomiczne, przyjazne dla środowiska i mają długą żywotność. Świetnie nadadzą się nad blat kuchenny lub stół jadalniany.

Retro w centrum uwagi

Designerska lampa podłogowa może stać się dominującą cechą całego pomieszczenia, dzięki czemu spełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną. Wytrzymałe reflektory z akcentem retro nadają się szczególnie do wnętrz przemysłowych, do których dodają akcentu.

Nietradycyjne materiały i rękodzieło

Oryginalne, charakterystyczne i designerskie – takie właśnie jest ręcznie wykonane oświetlenie. Połączenie precyzyjnej pracy i wysokiej jakości materiałów stworzy unikalne dzieła sztuki do Twojego domu.

Małe lampy w wielkim stylu

Czy masz słabość do minimalizmu i topowego designu? Postaw na nietypowe kształty i nietradycyjne wykonanie, które szczególnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Jeśli chodzi o doskonale oświetlony dom, zależy to również od drobiazgów. Oprócz żyrandoli i dużych lamp nie powinieneś przegapić mniejszych lamp w każdym z pomieszczeń. Lampy stołowe to piękny design, od którego nie można oderwać oczu w ciągu dnia, a wieczorem tworzą odpowiednią atmosferę. Pomysłowy design uzupełni komody i stoliki nocne.

Unikalny design z nutką elegancji stworzy idealną parę w każdym wnętrzu. Subtelne, a jednocześnie niewielkie lampy upiększą każdy pusty kąt w sypialni, salonie i korytarzu. W ciągu dnia takie oświetlenie upiększy Twój dom, a wieczorem rzuci dekoracyjne cienie na ściany.

Rate this post