Użycie bieli w domowych aranżacjach stało się bardzo popularne. Co prawda, biel jest trudna w utrzymaniu czystości, gdyż doskonale widać na niej brud, jednak każde pomieszczenie zdominowane przez białą barwę wygląda rewelacyjnie. Jeśli nie wiesz, jak uczynić swój dom piękniejszym, postaw na biel.

Znaczenie bieli

Biała barwa pozytywnie wpływa na nasze emocje, wprawia w nastrój harmonii i ładu. W przeciwieństwie do ostrych i kontrowersyjnych kolorów biel jest stonowana i łagodna. Ponadto aranżacja w bieli kojarzy się z elegancją i luksusem. Pomieszczenie staje się przestronne i nowoczesne.

Biel w kuchni

Kuchnia jest idealnym miejscem do zastosowania białej barwy. Biel może się bardzo dobrze łączyć z innymi akcesoriami wykonanymi na przykład z drewna. Niezależnie od tego, czy kuchnia jest tradycyjna czy nowoczesna, biała barwa będzie doskonałą bazą. Nie bójmy się poeksperymentować. Polecamy połączyć białą aranżację z meblami, które są fornirowane orzechem amerykańskim. Warto też biel skontrastować z ożywczym kolorem. Białe meble w kuchni umożliwiają wybór bardziej ekstrawaganckich pozostałych elementów kuchni.

[avg] ([per]) [total] vote[s]