Nietypowy w dzisiejszych czasach model wytwórstwa wysokiej jakości mebli, staje się powoli znakiem nowego standardu, do którego zaczynają dążyć zarówno producenci, jak i konsumenci. Można zaobserwować pewną tendencję – zwrot ku przedkładaniu jakości nad okazyjne ceny i masową produkcję. Nowoczesne meble inspirowane naturą oraz tworzonymi przez nią formami podbijają serca coraz to szerszego grona fanów – od osób prywatnych, po właścicieli sal wystawowych, galerii oraz restauracji. Wysokiej jakości materiały, niepowtarzalne faktury, rzemieślnicze wykonanie wypływają nie z potrzeby zawojowania rynku, ale z głębokiej relacji, jaka łączy projektanta i jego dzieło. Jak się jednak okazuje, twórcza wizja może z powodzeniem być ubrana w użytkową formę.

Marka Gie El zajmuje się tworzeniem niepowtarzalnych elementów takich jak meble, oświetlenie oraz różnego typu dekoracje. Wszystkie projekty kreowane są w oparciu o konkretną filozofię zbudowaną na więzi z naturą oraz wierze w wewnętrzne dążenie człowieka do otaczania się pięknem. Oryginalne projekty w połączeniu ze znakomitą jakością wykonania stanowią wizytówkę, która wyróżnia markę Gie El.

W duchu natury: designerskie meble czerpiące z przyrody

Wiele osób wychodzi z założenia, że designerskie meble to w większości przerost formy nad funkcjonalnością. Biorąc jednak pod uwagę podejście projektantów marki Gie El, nie można odnieść innego wrażenia, jak tylko poczucia mocnego osadzenia ich projektów w rzeczywistości. Meble stanowią znakomite połączenie użytkowości oraz nietypowej estetyki, dzięki czemu pozwalają na stworzenie oryginalnego wnętrza. W ofercie znajduje się bardzo wiele interesujących elementów – nawet zwykłe krzesło czy lampa do salonu mogą prezentować się nieprzeciętnie i zwracać na siebie uwagę każdego odwiedzającego. Nowoczesne meble to tak naprawdę użytkowe dzieła sztuki, zaprojektowane w duchu minimalizmu – z poszanowaniem zarówno dla materiałów, jak i osób zajmujących się ich obróbką.

Wiele osób decyduje się na wyposażenie swojego mieszkania przy pomocy mebli dostępnych w popularnych sieciowych salonach. Wydaje się to przyjazna dla budżetu opcja, jednak czy rzeczywiście jest tak w dłuższej perspektywie? Naturalne surowce są nie tylko znacznie bardziej trwałe, ale także prezentują się znacznie lepiej. Dzięki temu nawet bardzo prosty mebel, o oszczędnej formie może zachwycać swoim wykonaniem. Wybierając starannie zaprojektowane designerskie meble inwestuje się w elementy wyposażenia na lata. Ich trwałość zapewni bezproblemowe użytkowanie, a ponadczasowe formy nie przestaną wyglądać świeżo i interesująco przez długi czas. Przestrzeń, w której się żyje, pracuje oraz odpoczywa musi emanować dobrą energią oraz wprowadzać umysł w stan równowagi i odprężenia. Dopracowany design jest aspektem, który nie sposób pominąć w aranżacji współczesnych mieszkań oraz domów.

Designerskie meble – wysokiej jakości elementy wystroju

Omawiając działalność marki Gie El nie sposób pominąć rzucającej się w oczy kwestii, jaką jest znakomita jakość wypuszczanych przez nią mebli. Nie chodzi jedynie o wykorzystanie drewna, szkła czy metalu – ale o zupełnie nowatorskie podejście do użytkowego designu, obecnego w naszych wnętrzach na co dzień. Tworzenie domowej atmosfery warto rozpocząć od dobrej bazy, na której każdy dodatek czy rodzinna pamiątka będzie prezentować się jak starannie wyselekcjonowany element.

Projektanci nieustannie udowadniają, że różnice między poszczególnymi egzemplarzami to nie wada produkcyjna, ale nieprzeceniona zaleta – każdy kawałek drewna jest nieco inny, podobnie jak powierzchnia rdzawego metalu czy rzemieślniczo wytwarzane szkło. Proponowane przez Gie El designerskie meble wprowadzają do pomieszczenia elementy organiczne i sprytnie łączą je z nowoczesną formą. Bardzo często wykorzystany w poszczególnych projektach materiał ma możliwość życia własnym życiem – zmiana, proces starzenia się, są czymś, co należy docenić i podziwiać. Jedynie wysokiej jakości wzornictwo pozwala na pełne docenienie tych procesów.

Warto poszukiwać nieoczywistych rozwiązań oraz stawiać w nich na wysoką jakość oraz naturalne elementy. Zerwij ze stereotypem – nowoczesne meble nie muszą być chłodne, nudne i proste. Marka Gie El zachęca do otwarcia się na świat oryginalnego designu. Każdy potrzebuje w swojej przestrzeni piękna. Coraz więcej osób docenia wagę tego, jak dużą rolę odgrywa spójna stylistyka wnętrza – a jest to niezwykle ważne dla budowania przestrzeni naznaczonej nietypowym charakterem.

[avg] ([per]) [total] vote[s]