Przyznaj – kiedy ostatni raz przeglądałeś galerię zdjęć w swoim telefonie?

Wiele osób zapomina, że często to właśnie on skrywa najwięcej fotografii upamiętniających wyjątkowe chwile. Sprawdź to i nie zatrzymuj ich wyłącznie w pamięci telefonu – zrób z nich pożytek, tworząc jedyną w swoim rodzaju pamiątkę w formie fotoplakatu. Zamówisz go zarówno na komputerze, jak i bezpośrednio z telefonu, wchodząc na stronę https://printu.pl/fotoplakat/.

Ozdoba, która doda Twojemu wnętrzu ciepła i kolorytu

Fotoplakat to unikatowa ozdoba ścienna o wymiarach 50×70 cm. Jej największą zaletą jest bez wątpienia to, że jest w pełni personalizowana – możesz umieścić w niej 1, 12, 24 lub 36 dowolnych zdjęć. Można powiedzieć, że to unowocześniona postać ramy zdjęciowej – fotoplakat łączy tradycję zdobienia wnętrz zdjęciami wraz z aktualną modą na duże, wyraziste plakaty.

Aby Twój fotoplakat prezentował się jeszcze lepiej, wraz z nim możesz zamówić prostą ramę, która znakomicie wyeksponuje go w każdym pomieszczeniu – zarówno tym urządzonym nowocześnie, jak i klasycznie.

Jak zamówić fotoplakat w 10 minut? Potrzebujesz tylko telefonu!

Proces tworzenia fotoplakatu jest prosty, łatwy i przyjemny – możesz to zrobić korzystając wyłącznie ze swojego smartfona.

Wystarczy wejść na stronę Printu.pl i w zakładce FOTOPLAKAT nacisnąć przycisk ZRÓB FOTOPLAKAT. Następnie wgraj dowolne zdjęcia z telefonu. W kreatorze fotoplakatu możesz w pełni zarządzać kadrami i umiejscowieniem fotografii lub pozostawić automatycznie zaproponowany projekt. Później nie pozostaje już nic innego, jak zamówić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Twój fotoplakat dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni!

Dlaczego fotoplakat Printu to lepszy wybór niż inne ozdoby ścienne?

Zastanawia Cię, czym fotoplakat deklasuje zwykłe ramki i inne wnętrzarskie ozdoby? Przede wszystkim jest to oryginalna, w pełni personalizowana pamiątka Twoich najpiękniejszych momentów. To Ty decydujesz, jaki zyska charakter – fotoplakat możesz stworzyć, używając zdjęć z zeszłorocznych wakacji, fotografii swojego dziecka lub ukochanego czworonoga. A może lubisz wykonywać amatorskie zdjęcia natury za pomocą swojego telefonu? Fotoplakat to najlepszy sposób na to, by się nimi pochwalić!

Fotoplakat to coś więcej niż kolejna ramka, których z pewnością nie brakuje w Twoim domu. To mocny, wyrazisty detal, wobec którego nie przejdzie obojętnie żaden z Twoich gości. To także jedyny w swoim rodzaju sposób na to, by Twoje najpiękniejsze wspomnienia zawsze pozostawały w zasięgu wzroku.

Nie zwlekaj i już dziś znajdź kawałek ściany na wyeksponowanie Twoich najlepszych wspomnień!

Rate this post