Wnętrze wykończone „pod klucz” oznacza lokal gotowy do zamieszkania, w którym nie trzeba przeprowadzać już remontów i wprowadzać jakichkolwiek zmian. Kupując nowe mieszkanie zazwyczaj otrzymujemy w standardzie stan surowy lub deweloperski, w których trzeba wykonać jeszcze wiele prac. Aby mieszkanie było funkcjonalne i wykończone zgodnie z naszymi oczekiwaniami, warto powierzyć jego aranżację profesjonalnym architektom. Dlaczego warto? Poznaj 3 główne powody!

Oszczędzasz czas i pieniądze

Zwykło się mówić, że czas to pieniądz. W przypadku wykańczania mieszkania to powiedzenie sprawdza się w 100%. Decydując się na powierzenie wykończenia mieszkania pod klucz profesjonalnej firmie, zyskujemy po pierwsze mnóstwo czasu. Nie musimy go poświęcać na wybieranie ekip, koordynację i weryfikację ich pracy, wybierać, jeździć i kupować materiałów wykończeniowych. W cenie usługi wykończenia mieszkania pod klucz mamy zawarte już wszelkie koszty, więc już przed samym rozpoczęciem prac wiemy dokładnie, ile zapłacimy. Eliminujemy tym samym możliwość pojawienia się „niezaplanowanych” wydatków i przykrych niespodzianek z tym związanych.

Wnętrze jest wykończone zgodnie z Twoimi potrzebami

Ideą wykańczania „pod klucz” jest stworzenie takiej przestrzeni mieszkalnej, która w 100% spełni oczekiwania i potrzeby przyszłych domowników. Doświadczony architekt zaprojektuje, a następnie dopilnuje wykonania funkcjonalnej przestrzeni, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby. Decydując się na skorzystanie z firmy architektonicznej zyskujesz więc pewność, że finalny efekt będzie całkowicie zgodny z projektem, więc jest to rozwiązanie szyte na miarę. Dzięki bliskiej współpracy z projektantem wnętrz możemy omówić i zaplanować najmniejsze detale, zgodne z naszymi oczekiwaniami i gustem. Jedną z firm, która ceni sobie bliską współpracę z klientami jest biuro architektoniczne mhardej.

Nieocenione doświadczenie

Wbrew pozorom dokładne zaplanowanie prac wykończeniowych wymaga ogromu fachowej wiedzy z różnych dziedzin i solidnej dawki doświadczenia. Powierzając wykończenie mieszkania pod klucz fachowcom zyskujemy pewność, że projektem i dalszym nadzorem nad pracami zajmą się profesjonaliści, posiadający merytoryczną wiedzę. Dzięki niej architekt może doradzić klientowi wiele wygodnych rozwiązań, które mogłyby mu nie przyjść do głowy. Doradzi więc zarówno w sprawie układu przestrzeni, aby maksymalnie ją wykorzystać, opracuje projekt wizualny mieszkania i podpowie, jakich materiałów użyć. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, nieoceniona jest również pomoc w koordynacji prac – architekci współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami, dzięki czemu eliminujemy ryzyko niepowodzenia, opóźnienia czy narażenia się na dodatkowe koszty związane z dokonywaniem poprawek.

Rate this post