Oferta sklepu https://www.lozkoholicy.pl, wśród tysięcy dostępnych produktów, zawiera kilkaset kołder w różnych rozmiarach, z których na pewno dobierzemy kołdrę o walorach odpowiadających naszemu zapotrzebowaniu.

Oferta sklepu https://www.lozkoholicy.pl, wśród tysięcy dostępnych produktów, zawiera kilkaset kołder w różnych rozmiarach, z których na pewno dobierzemy kołdrę o walorach odpowiadających naszemu zapotrzebowaniu.

Wśród wielu kategorii kołder, znajdziemy ciekawe rozwiązania, które stanowią nowość na rynku, jak też klasyczne wzory wykonane w nowoczesnych technologiach. Wystarczy odwiedzić dział sklepu znajdujący się pod adresem https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Sypialnia_Koldry-1585.html, aby przejrzeć asortyment i znaleźć interesujący nas produkt.

Bardzo ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem jest na przykład kołdra polskiego producenta na 4 pory roku. Jest to kołdra składająca się z dwóch kołder: jednej przeznaczonej na lato i drugiej na sezon wiosenny i jesienny. Po spięciu ze sobą na wygodne napy, kołdra zamienia się w kołdrę zimową. Mamy gotowe rozwiązanie na wszystkie pory roku, przy jednocześnie niskich kosztach.

Dla klientów preferujących bardziej tradycyjne rozwiązania dostępne są kołdry półpuchowe i puchowe różnych producentów. Te pierwsze posiadają wkład z mieszanego w różnych proporcjach puchu i piór gęsich, drugie – z puchu gęsiego. Kołdry te produkowane są w różnych rozmiarach, na różne sezony: letnie, zimowe i wielosezonowe. Dostępne także w zestawach z poduszkami, w tym również w zestawach dziecięcych. Najważniejszą zaletą kołder półpuchowych i puchowych jest ich naturalne wypełnienie, które utrzymuje temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, zarówno zimą, jak i latem, przez co zapewnia nam zdrowy i spokojny sen. Kołdry te są szyte przy pomocy nowoczesnych rozwiązań, użyte do ich produkcji tkaniny wsypowe są dobrej jakości i nie pozwalają wkładom wydostać się na zewnątrz, a przepikowane powierzchnie, uniemożliwiają puchowi przemieszczanie się między powstałymi przez przeszycie komorami, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Przygotowana przez sklep oferta zawiera różne propozycje cenowe. Możemy wybierać wśród bardziej ekonomicznych rozwiązań, jak też bardziej kosztownych, na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę dla budżetu, jaki przeznaczyliśmy na ten konkretny cel.

Osobną kategorią są kołdry syntetyczne, których wkład wykonany jest ze sztucznych włókien różnego rodzaju, w zależności od cech wybranego produktu. Wiele z tych kołder ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, ich skład zapewnia brak warunków do rozwoju wszelkiego rodzaju roztoczy i bakterii, odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci, przez co stają się odpowiednie dla dzieci i alergików. Wiele z nich również można prać w wysokich temperaturach, nawet do 95°C, bez utraty właściwości i wyglądu; co za tym idzie kołdry syntetyczne są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wysoka higiena i czystość są najważniejszym priorytetem, np. w warunkach medycznych.

Innym rozwiązaniem są kołdry z wypełnieniem z owczej wełny. Są to produkty lecznicze, naturalne, odznaczają właściwościami, które zapewniają wysoką wentylację i utrzymanie temperatury ciała na stałym poziomie.