Kluczowym elementem wyposażenia salonu jest telewizor. Telewizor w salonie to jeden z podstawowych elementów, które powinny się w nim znaleźć. Najlepiej prezentuje się telewizor z płaskim ekranem i powieszony na ścianie. Wtedy jest nie tylko wygodny, lecz także nie zajmuje dużo miejsca. Co więcej, taki telewizor nie potrzebuje dodatkowej szafki i wygląda bardzo elegancko. Powieszony na głównej ścianie w salonie, wytapetowanej kolorową tapetą lub wyłożoną odpowiednim kamieniem dodatkowo ozdabia nasz salon. Pamiętajmy o odpowiednim dobraniu uchwytu, biorąc pod uwagę wielkość i ciężkość danego odbiornika.

Telewizor na ścianie

Jeśli wieszamy telewizor na ścianie, na pewno chcemy, aby kable nie były widoczne. Bardzo nowoczesnym rozwiązaniem jest zbudowanie specjalnego schowka w ścianie. Taką ścianę robimy z profili i płyt karton–gips. Schowki pozwolą ukryć wszystkie kable. Nad telewizorem bardzo efektownie będą wyglądały światła halogenowe, co dodatkowo wyeksponuje ścianę, a jednocześnie upiększy nasz salon.

Oprócz telewizora

Po przeciwnej stronie salonu, czyli naprzeciwko telewizora, powinniśmy postawić wygodną kanapę, najlepiej w kolorze ściany, na której wisi telewizor. Będzie to elegancki i efektowny wizerunek naszego salonu , a kanapa pozwoli nam na relaks i wypoczynek przed telewizorem.

Rate this post