Szukasz łóżka dla dziecka, które będzie nie tylko bezpieczne, wytrzymałe, ale również efektowne? Teraz w sklepach możemy znaleźć pełną gamę różnych modeli – jeden z ostatnich hitów w aranżacji pokojów dziecięcych to łóżka tipi.

Łóżko dla dziecka nie musi by nudne. Jeśli poszukujesz takiego modelu, który będzie wyglądał efektownie, warto zajrzeć do różnych sklepów przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dzisiaj możemy również poszukiwać mebli on-line – zamówienie zostanie dostarczone wprost do naszego domu.

Jeśli chcesz zakupić takie łóżko, które będzie nie tylko efektowne, ale też posłuży na długie lata, sprawdź łóżka tipi drewniane Filo-Shop.pl. To doskonały wybór zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca!

Noc jak w indiańskim namiocie

Namioty tipi to jeden z popularnych elementów dekoracyjnych w pokojach dziecięcych. Prosty namiocik z drewna, pokryty materiałem jest doskonałym miejscem do zabaw oraz do relaksu. Teraz w sprzedaży możemy znaleźć także inspirowane tym kształtem łóżko tipi, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Łóżka tipi wykonuje się z drewna naturalnego. Ich konstrukcja jest prosta, ale sama w sobie bardzo oryginalna i natychmiast przyciąga uwagę. Łóżko składa się z podstawy na materac, od której odchodzą cztery belki i stykają się z sobą pod kątem na wezgłowiu i przy końcu łóżka – u góry dodatkowo połączone są belką. Taka konstrukcja wygląda jak namiot, dlatego na pewno przypadnie do gustu każdemu małemu fanowi Indian.

Nie tylko efektowne, ale też funkcjonalne

Ze względu na swoją konstrukcję łóżko tipi dla dzieci może przybrać różnego rodzaju formy. Gdy narzucimy na nie koc, może zmienić się w namiot. Także możemy zastosować na nim moskitierę – zabezpieczy przed owadami w ciągu lata.

Dzięki belkom łóżko tipi może posłużyć również do zawierzenia na nim dekoracyjnej girlandy ze światełek, zabawek czy innych przedmiotów. W sprzedaży możemy znaleźć również łóżka z wysuwanymi szufladami – świetnie nadają się do przechowywania pościeli, nieużywanych ubranek czy zabawek.

Dla bezpieczeństwa łóżeczka mogą być też wyposażone w ochronne barierki – zabezpieczają dziecko przed upadkiem przy niespokojnym śnie.

Gdzie można kupić łóżeczka tipi?

Jeśli również zainteresowały cię łóżka tipi dla dzieci, z dostępnymi modelami można zapoznać się już teraz przez internet – to właśnie tutaj kupimy je w wielu ciekawych wariantach do wyboru.

W poszukiwaniu tego idealnego warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale też na jakość wykonania. Łóżeczko powinno być wyprodukowane z najwyższej klasy litego drewna, które powinno być wykończone bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami i lakierami. Warto też zwrócić uwagę, co znajduje się w cenie – najlepiej, aby łóżeczko miało już dopasowany stelaż pod materac.

Niektóre firmy zajmujące się produkcją łóżeczek oferują je również na wymiar – wtedy firma może wykonać je w odpowiadającym nam rozmiarze dla mniejszego lub większego dziecka.

Za łóżko tipi dla dziecka zapłacimy już od około 450 złotych. W przypadku większych rozmiarów i malowania na inne kolory musimy dopłacić około 200-400 złotych.

[avg] ([per]) [total] vote[s]