Narzekamy na nieustanne przemęczenie i stres. Gdzie znaleźć czas na codzienny relaks? Wystarczy w odpowiedni sposób zaprojektować łazienkę. Wanna z hydromasażem jest doskonałym rozwiązaniem.

Hydromasaż wpływa na nasze zdrowie

Hydromasaż jest wspaniałą formą odpoczynku niezależnie od naszego wieku. Dla dzieci to nie tylko frajda, ale jak wynika z badań, poprawa zdrowia. Wpływa on między innymi na dobry sen. Osobom starszym polepsza koncentrację oraz sprawność fizyczną. Sprzyja leczeniu różnych chorób układu krążenia. Hydromasaż pozytywnie wpływa na ludzi cierpiących na skoliozę. Ponadto tzw. kąpiel perełkowa jest wartościowa dla układu oddechowego. Hydroterapia stosowana od wieków ma duże znaczenie we współczesnej medycynie. Nie bójmy się jej stosować w naszym domu.

Wybór wanny

Do produkcji wanien z hydromasażem używa się akrylu. Wanny mogą przybierać różne kształty. Produkowane są wanny okrągłe, owalne, asymetryczne, symetryczne. Klient sam decyduje, jaki produkt go interesuje. Może również pokusić się o niebanalne dodatki. Jednym z nich jest wmontowane radio, które umila czas podczas kąpieli. Modne są zarówno wanny narożnikowe, jak i tradycyjne. Nie ma znaczenia, jak duża jest Twoja łazienka. Wymiary wanien można bardzo łatwo dopasować do wielkości oraz zagospodarowania łazienki.

Obudowa wanny

Nie należy zapomnieć o obudowie wanny. Często jest ono wliczone w cenę produktu, ale nie zawsze. Firma może też zaproponować opłatę za wykonanie obudowy. Wanna z hydromasażem ma otwór pod baterię.

Wyposażenie

Wspomniane wyżej wbudowane gadżety, np. radia, to nie wszystko. Producenci prześcigają się w swoich pomysłach, aby przyciągnąć klientów. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, pozostań przy podstawowym wyposażeniu. Możesz się pokusić o ozdobne schodki czy estetyczne oświetlenie. Do zestawu wanny z hydromasażem dołączane są także płyty CD z muzyką umilającą czas spędzony na wyśmienitym relaksie w łazience.

Rate this post