Jacuzzi pomaga się odprężyć, zregenerować po treningu i odstresować po ciężkim dniu. Dziś można z niego korzystać we własnym domu lub ogrodzie. Nowoczesne modele są proste w obsłudze, wyglądają bardzo stylowo i mają szereg ciekawych funkcjonalności, które czynią z nich urządzenia wprost luksusowe. Dziś jacuzzi jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesny design – jacuzzi ogrodowe lub jacuzzi w domu

Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z jacuzzi w domu, czy też na tarasie lub w ogrodzie masz do wyboru ogromną ilość najróżniejszych modeli. Jedne mogą być wykonane na planie kwadratu, inne mają kształt owalny albo prostokątny. Tak czy inaczej, nowoczesny design to przede wszystkim stylowa prostota. Bardzo często w ścianki zewnętrzne jacuzzi wkomponowuje się efektowne LEDY. Dzięki nim można korzystać z masażu również przy zgaszonym świetle.

Nowoczesne jacuzzi często wykończone jest obudową imitującą drewno lub klasycznie jednokolorową.

Panel LED – wygodne użytkowanie

Wygodę użytkowania zapewnia elektroniczne sterowanie. Panel LED to nieodłączny element każdego dzisiejszego jacuzzi. Dzięki niemu szybko ustawisz lub zmienisz wszelkie parametry związane z hydromasażem. Jedno dotknięcie i już masz delikatny, rozluźniający masaż, a kiedy postanowisz skorzystać z pełnej mocy dysz wodnych i powietrznych, równie łatwo możesz zmienić ustawienia. Panele LED są intuicyjne w obsłudze i bardzo ułatwiają komfortowe korzystanie z jacuzzi.

Ciekawe funkcjonalności w jacuzzi

Jacuzzi to przede wszystkim hydromasaż, który zapewniają dysze wodne, powietrzne lub woda/powietrze. Przyjemność z masażu nie musi się jednak kończyć na ich pracy. Nowoczesne jacuzzi ma też szereg innych, ciekawych funkcjonalności, na przykład:

  • ekskluzywny system oświetlenia wewnętrznego,
  • kaskada wodna – zapewnia świetny masaż karku i ramion,
  • aromaterapia – użycie olejków o działaniu relaksującym dodatkowo odpręża i poprawia sen,
  • system stereo umożliwiający słuchanie muzyki – przez bluetooth możesz połączyć system z telefonem, laptopem czy tabletem, żeby posłuchać ulubionych utworów.

Tego rodzaju dodatkowe funkcje znajdziesz w różnych modelach jacuzzi sprzedawanych w sklepie Mawo w Szczecinie.

Ciekawe dodatki z pewnością się przydają, ale wybierając jacuzzi, weź też pod uwagę, czy ma system dezynfekcji UV, który jest konieczny dla zachowania higieny. Jeśli jacuzzi ma stać na dworze, powinno być dodatkowo ogrzewane i mieć pokrywę termiczną. Dzięki temu cały rok będziesz mógł się cieszyć relaksem na tarasie lub w ogrodzie.

[avg] ([per]) [total] vote[s]