Jeśli lubisz porządek w swojej kuchni i nie znosisz, gdy panuje w niej bałagan, warto zaopatrzyć się w szafki i kosze cargo, które pozwolą uporządkować i przechowywać w jednym miejscu wiele produktów spożywczych i akcesoriów kuchennych. Kosze cargo coraz częściej pojawiają się w naszych domach. I właśnie dzięki swojej funkcjonalności, z powodzeniem zastępują półki w szafkach kuchennych.

Szafki i kosze cargo – charakterystyka i zalety

Kosze cargo montowane są na prowadnicach, dzięki czemu możemy z łatwością wysunąć je z szafki i mieć dostęp do wszystkich przedmiotów użytku codziennego. Najczęściej występująca na rynku minimalna szerokość to 15 do 120 cm.

Kosze cargo idealnie sprawdzą się w przechowywaniu naczyń, akcesoriów kuchennych i artykułów spożywczych. Dzięki nim nie musimy sięgać do głębi wnętrza szafy, gdyż kosze pokazują nam całe wnętrze jak na dłoni. Rozwiązanie tego typu to doskonały sposób ułatwiający zagospodarowanie niewielkich przestrzeni – zauważa specjalista z Inoxa Industrie, producent akcesoriów meblowych do kuchni.

Kosze cargo stanowią rodzaj sprytnych segregatorów do szafek kuchennych. Zamontowanie ich w meblu znacznie ułatwi dostęp do produktów i sprawi, że maksymalnie wykorzystamy przestrzeń. Podblatowy wąski kosz cargo do szafki pozwoli nam na funkcjonalne wypełnienie wolnej przestrzeni przy kuchence lub zlewozmywaku, co jest idealnym miejscem do przechowywania przetworów i innych produktów wykorzystywanych podczas gotowania. Kosze do szafek kuchennych montowane są na specjalnych prowadnicach meblowych, a ich zaletą jest ciche i płynne wysunięcie.

Kosze cargo do szafek to dobre rozwiązanie nie tylko do kuchni, ale również do łazienki, przedpokoju czy wyposażenia szaf w pokoju dziecięcym.

Gdzie kupić kosze cargo?

Szafki i kosze cargo z funkcją cichego domykania cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Klientów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, wysoką estetykę i wygodę. Duża różnorodność dostępnych produktów pozwala na znalezienie optymalnych rozwiązań. Dzięki nim kuchnia będzie w pełni funkcjonalna i ergonomiczna, a powierzchnia przechowywania zostanie maksymalnie zagospodarowana. Na rynku istnieje szeroka gama koszy cargo, które doskonale sprawdzą się we wszystkich kuchniach, spiżarniach, a także łazienkach. Zakupić je możemy od najlepszych producentów, którzy od kilkunastu lub kilkudziesięciu lat specjalizują się w ich produkcji oraz dystrybutorów, np. Inoxa Industrie. Zaopatrzyć w nie możemy się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również internetowych.

[avg] ([per]) [total] vote[s]