Coraz większą popularnością cieszą się takie funkcjonalne rozwiązania jak automaty pralnicze, paczkomaty oraz zwykłe dystrybutory napojów. A czy wiesz o istnieniu innowacyjnego i zarazem prostego w obsłudze rozwiązania, jakim są butlomaty? To urządzenia, dzięki którym wygodnie wymienisz zużytą butlę gazową na nową. Poznaj ich wszystkie zalety!

Jak wynika z danych GUS, z butli gazowych na gaz propan korzysta prawie 40% gospodarstw domowych. Najczęściej stosuje się je do gotowania, a wymiana butli następuje średnio raz w miesiącu. To sprawia, że użytkownicy potrzebują nie tylko bezpiecznych rozwiązań, ale także lekkich butli, których wymiana nie jest kłopotliwa.

Niezawodność, wygoda obsługi, bezpieczeństwo – to z pewnością równie ważne kryteria, dlatego nie warto zdawać się na przypadkowych producentów butli czy wątpliwej jakości paliwo gazowe. Każda rodzina zasługuje na pewność i najwyższą jakość produktu od rzetelnego dostawcy, dlatego AmeriGas dba o komfort swoich odbiorców i nieustannie ulepsza oferowane rozwiązania.

Jak korzystać z butlomatu AmeriGas? Prościej i wygodniej, niż myślisz!

Co zwykle robisz, gdy kończy się gaz i przychodzi pora na wymianę butli gazowej? Dzwonisz i czekasz na dostawę. Nie musisz już tego robić, ponieważ w każdej chwili – i to w ciągu kilku minut! – możesz wymienić zużytą butlę. W jaki sposób? Wystarczy, że skorzystasz z butlomatu, czynnego przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wymiana butli sprowadza się do trzech kroków:

  1. Wybierasz na klawiaturze odpowiednią transakcję.
  2. Płacisz kartą.
  3. Drzwiczki skrytki otwierają się i możesz odebrać butlę oraz paragon.

To proste i szybkie – jak odebranie paczki. Informacje na temat lokalizacji butlomatów AmeriGas w Twojej okolicy znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto wybrać butle gazowe nowej generacji?

Jeśli szukasz lekkiej butli gazowej, którą bez problemu podłączysz i która nie będzie szpecić kuchni nieestetycznym wyglądem – butle gazowe nowej generacji AmeriGas są właśnie dla Ciebie. Ich waga jest mniejsza aż 40% od innych butli. Możesz wybierać spośród dwóch typów butli o różnych pojemnościach:

  • AmeriGas NANO – pojemność 8 kg propanu i zaledwie 6,6 kg wagi pustej butli,
  • AmeriGas DOM LIGHT pojemność 10 kg i zaledwie 6,8 kg wagi pustej butli.

Co je wyróżnia? Oba typy butli gazowych łatwo i wygodnie podłączysz bez użycia narzędzi, a kompozytowe uchwyty zapewnią Twoim domownikom pewny chwyt. Poza tym w czasie gotowania z użyciem butli nie poczujesz nieprzyjemnego zapachu, a uzyskany gaz będzie czysty oraz nie zabrudzi naczyń w czasie spalania. Butle są nie tylko estetyczne, ale także wytrzymałe – wykonane z materiałów odpornych na korozję i działanie kwasów.

Użytkownicy butli gazowych z pewnością poczują się pewniej dzięki korzystaniu z usług dostawców inwestujących w rozwój swojej oferty. Butlomaty niedługo staną się popularne dzięki swojej niezaprzeczalnej funkcjonalności, dlatego już dzisiaj warto wyjść naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom.

[avg] ([per]) [total] vote[s]