W ostatnich latach coraz częściej słyszymy o toaletach bezkołnierzowych. Wc podwieszane o tej konstrukcji są pozbawione kołnierza, czyli wewnętrznego rantu, w który jeszcze do niedawna były wyposażone wszystkie miski toaletowe. Pozwoliło to uzyskać toalety o bardziej nowoczesnym designie, które są przy tym higieniczne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. W ofercie marki Roca, wc podwieszane o konstrukcji bezkołnierzowej są określane mianem Rimless.

Czym charakteryzuje się konstrukcja bezkołnierzowa w miskach wc podwieszanych?

W toaletach posiadających klasyczną konstrukcję spłukiwana woda przepływa przez rynnę, zanim trafi do miski. W wyniku jej istnienia tworzą się trudno dostępne miejsca na obszarze miski wc, których czyszczenie i dezynfekcja stwarzają liczne problemy. W związku z trudnościami w dokładnym dotarciu do wszystkich zakamarków, w kołnierzu rozwijają się bakterie i inne szkodliwe drobnoustroje, co zdecydowanie obniża higienę korzystania z toalety.

W związku z tym, zaangażowani producenci ceramiki łazienkowej zaczęli poszukiwać rozwiązania, które wyeliminowałoby te problemy. Tak oto powstały miski wc bezkołnierzowe dostępne zarówno jako wc podwieszane, toalety stojące oraz kompakty wc. Konstrukcja Rimless pozwala wyeliminować wszelkie przeszkody utrudniające proces czyszczenia miski oraz gwarantuje wysoką higienę korzystania z toalety. Co istotne, wc podwieszane marki Roca w wersji bezkołnierzowej są wyposażone w nowy system rozprowadzania wody, która jest spłukiwana z odpowiednią siłą i równomiernie rozprowadzana wewnątrz miski, co pozytywnie wpływa na kwestie higieny.

Wc podwieszane Rimless – jakie miski wc Roca są wyposażone w to praktyczne udogodnienie?

Aktualnie większość wc podwieszanych dostępnych w ofercie marki Roca posiada nowoczesną konstrukcję Rimless. Miski wc powieszane i pozostałe toalety mają specjalnie zaprojektowaną konstrukcję, by woda idealnie opłukiwała wnętrze toalety bez efektu wychlapywania wody.

Poszukując nowocześnie prezentującej się miski wc podwieszanej o konstrukcji bezkołnierzowej, szczególną uwagę warto zwrócić na kolekcję Inspira. Dostępne w jej ramach wc podwieszane wyróżniają się świetną jakością wykonania, ciekawym, ale także bardzo uniwersalnym designem oraz kolorystyką – oprócz klasycznej bieli z połyskiem, w kolekcji Inspira znajdziemy także wc podwieszane w takich ciekawych i oryginalnych kolorach, jak matowa biel, beż, cafe, perłowy oraz onyx. Warte uwagi są także wc podwieszane z kolekcji Gap, które wyróżniają się charakterystycznymi, nowoczesnymi kształtami. Wybrane modele wc podwieszanych są sprzedane w komplecie z deską wolnoopdającą Supralit, której obecność dodatkowo podnosi komfort i higienę korzystania z toalety.

Rate this post