Ramy nowoczesnych stołów wysokiej klasy muszą łączyć w sobie elegancję i stabilność, a dodatkowo w niektórych zastosowaniach, oferować użytkownikom dodatkowe funkcje. Wykorzystując do ich konstrukcji prowadnice o rozmaitych geometriach, jesteśmy w stanie stworzyć elastyczne połączenia i indywidualne rozwiązania na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Poniżej przedstawiamy ogólne charakterystyki najważniejszych modeli ram stołowych z katalogu renomowanego niemieckiego producenta Pöttker.

Ramy stołowe w wersji BASIC

Podstawowy model Frontslide Basic jest połączeniem prowadnicy czołowej i wielofunkcjonalnej ramy w jednym. W zestawie znajduje się wstępnie zmontowany mechanizm składania, łączenie do nogi i blatu oraz listwa wzmacniająca, którą należy zastosować w przypadku montażu masywnego blatu z drewna. Rama skonstruowana jest na bazie profilu 47.

Rama dostępna jest również w wersji eleganckiej. Jest to bardzo łatwa w montażu rama o płaskiej konstrukcji, powlekana proszkowo kolorem 9006 z palety RAL (odcień metaliczny). Pełen wysuw ramy z podnośnikiem, gwarantuje niewielkie zapotrzebowanie na przestrzeń. Na ramie wyznaczono statyczne miejsca styku z blatem i nogą.

Rama stołowa dzielona po środku

Zaprojektowana z myślą o stołach z blatem dzielonym po środku, daje możliwość łączenia z blatami o dowolnym kształcie (kwadratowymi, owalnymi, okrągłymi czy prostokątnymi) i każdym typem postumentu. Dostępna z płaskim albo standardowym mechanizmem składania i z wbudowaną funkcją zatrzymania.

Ramy FRONTEND do stołów i ław

Ramy przednie do stołów i ław dostępne są w kilku wersjach. Klasyczne rozwiązanie to rama w kształcie U, która zapewnia idealną stabilność i dostępna jest w wielu wymiarach. Rama w kształcie A charakteryzuje się cięciem pod lekkim kątem od 6 do 12o. Ciekawą propozycją są ramy stołów i ław X-kształtne, które mimo centralnego połączenia, również cechują się świetną stabilnością. I wreszcie rama 45o, przeznaczona do łączenia z innymi sprzętami.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elementów konstrukcyjnych stołów oraz dodatkowych akcesoriów firmy Pöttker. W obszernym katalogu produktów znajdziecie Państwo najwyższej jakości prowadnice, ramy i postumenty, elementy wysuwane korpusu i wiele innych.

[avg] ([per]) [total] vote[s]