Jaki jest najlepszy sposób na zapewnienie sobie dodatkowej prywatności na balkonie? Warto zdecydować się na zakup osłony na balkon. Dzięki niej łatwo oddzielisz się od miejskiego zgiełku, a balkon zamieni się w naprawdę przytulne miejsce. Przebywanie w nim będzie sprawiało jeszcze większą przyjemność, gdy unikniesz wzroku sąsiadów, czy przechodniów. Dodatkowo osłona wykonana z baneru jest niezłą ochroną przed silnym wiatrem oraz słońcem, pozwoli tym samym lepiej zabezpieczyć przedmioty przechowywane na balkonie.

Osłona na balkon jest dobrym wyjściem nie tylko dla właściciela domu lub mieszkania, ale także dla uprawianych na balkonie roślin. Unikając niekorzystnych warunków atmosferycznych nie trzeba się bowiem obawiać o zbyt szybkie zniszczenie roślin.

Nasze osłony są wykonywane w oparciu o konkretne wymiary. Można więc zamocować je zarówno na niewielkim balkonie, jak i osłonić powierzchnię płotu, na przykład w przydomowym ogródku. Dzięki wielu uniwersalnym motywom, jakie można zamówić, osłony będą świetnie wyglądały w każdym miejscu.

Jaka osłona na balkon?

Istnieje kilka rodzajów osłon na balkon. Niektórzy właściciele balkonów decydują się na samodzielne tworzenie ich, na przykład z wykorzystaniem roślin, drewnianych skrzynek, czy palet. Przy odpowiednim nakładzie czasu można stworzyć nie lada dekorację. Często wymaga jednak regularnych czynności pielęgnacyjnych – podlewania, malowania, itp. Osłona balkonowa z roślin nie sprawdzi się również zimą, czy jesienią.

Drugim rodzajem osłon są gotowe arkusze materiału. Naszym zdaniem najlepszy wybór to osłona na balkon na wymiar. Można je bowiem idealnie dopasować do wymiarów balkonu lub do swoich preferencji. Laminowane banery z estetycznym nadrukiem świetnie współgrają także z naturalnymi elementami aranżacji balkonu – roślinami, doniczkami na kwiaty, czy meblami balkonowymi. Ze względu na możliwość wyboru jednego z wielu wzorów, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni produkt.

Osłona balkonowa na wymiar

Jak wykonujemy osłonę balkonową? Do jej produkcji wykorzystujemy mocny baner laminowany. Jest odporny na czynniki atmosferyczne i bardzo prosty w utrzymaniu w czystości. W razie potrzeby można po prostu umyć osłonę balkonową – zrobisz to przy użyciu wody lub z dodatkiem chemii. Baner ma gramaturę aż 510 gram na metr kwadratowy, dzięki czemu jest naprawdę solidny. Nadruk w wybranym wzorze znajduje się na całej powierzchni osłony na balkon. Wykonujemy go metodą solwent lub eko solwent. Splot to 1000 x 500, a powierzchnia osłony może być matowa lub błyszcząca.

Każda osłona posiada oczkowanie, które ułatwia jej montaż na dowolnym typie balkonu lub zamocowanie do barierki balkonowej, płotu lub w innym miejscu. Oczka znajdują się co pół metra. Zapewnia to doskonały naciąg osłony balkonowej i jej estetyczny wygląd. Krawędź jest zgrzewana, a sam zgrzew ma 3 do 4 centymetrów szerokości. Zgrzewanie krawędzi zapewnia świetny wygląd przez długi czas – krawędzie nie szarpią się i długo wyglądają jak nowe.

Rate this post