Proste, białe meble do pokoju dziecięcego to nie tylko nieprzemijający trend, ale i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Są one bardzo uniwersalne i nadają się dla dzieci w różnym wieku – zarówno maluszków, jak i nastolatków. Ponadto świetnie współgrają one z różnym kolorem ścian i wieloma dodatkami. Chcesz urządzić dziecku stylowy pokój? Zajrzyj do naszej oferty mebli dziecięcych!

Najważniejsze przy urządzaniu pokoju dziecięcego powinno być zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa dla mieszkającego tam młodego lokatora. To w końcu miejsce, w którym nasz maluch będzie spędzał dużą część swojego czasu. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenie to było zorganizowane w sposób, który będzie odpowiedni dla jego potrzeb.

Dlaczego jeszcze warto wybrać białe meble do pokoju dziecięcego?

Pokój dziecięcy z białymi meblami może być utrzymany w różnym stylu, choć najbardziej pasuje do rustykalnego i skandynawskiego. Istotne jest to, że białe meble dziecięce rosną wraz z dzieckiem – są odpowiednie także dla młodzieży. Łatwo je utrzymać w porządku i optymalnie powiększają one wnętrze, rozjaśniają je i nadają mu lekkości. Dobrze wpływają na psychikę dziecka, dając mu poczucie bezpieczeństwa i uspokajając. Poza tym białe meble dziecięce pasują do dzieci obydwu płci – chłopców i dziewczynek, czego nie można powiedzieć o meblach różowych czy niebieskich. Biały kolor jest uniwersalny, pasuje tak naprawdę do wszystkiego. Ponadto jest on ponadczasowy, cały czas modny, idealny do nowoczesnych pokojów i do tych w stylu retro. Kupując białe meble dziecięce, dajesz dziecku dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór dodatkowego wyposażenia wnętrza. Każde większe dziecko chce mieć wpływ na to, jak ostatecznie będą wyglądać jego cztery kąty.

Pojedyncze segmenty lub pełny zestaw mebli dziecięcych

Oferujemy białe meble dziecięce Bellamy. Można u nas kupić cały zestaw, w skład którego wchodzą: komoda, szafa, regał i łóżeczko z szufladą, oraz pojedyncze meble: biurko dziecięce, szafę dziecięcą, komodę dla dziecka, łóżko dla większego lub mniejszego dziecka, regał, półkę na drobiazgi czy skrzynię na zabawki. Bellamy to producent wytrzymałych i bezpiecznych mebli, wykonanych z materiałów, które nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Spełniają one wszystkie wymogi europejskie. Kupując białe meble do pokoju dziecięcego z tej serii, masz pewność, że Twoje dziecko będzie się dobrze czuć w pomieszczeniu, w którym będą się one znajdować.

Opracowano we współpracy z Kupmeble.pl.

[avg] ([per]) [total] vote[s]