Osoby wybierające się na wczasy czy weekendowy wypad mają jeden cel – właściwy wypoczynek. Infrastruktura oraz wyposażenie obiektów noclegowych mają więc niebagatelne znaczenie dla komfortu i wygody Gości. W większości przypadków to właśnie w sypialni Goście będą spędzać najwięcej czasu licząc na właściwą regenerację po długiej podróży lub aktywnościach podejmowanych w ciągu dnia. Należy więc zadbać o to, aby zarówno łóżka hotelowe, jak i materace były właściwie dopasowane i gwarantowały wypoczynek na możliwie najwyższym poziomie.

Wybór bazy – podstawowy element hotelowych łóżek kontynentalnych

Chcąc mieć pewność, że łóżka hotelowe reprezentują pożądany przez nas standard, warto poświęcić nieco uwagi ich bazom. Konstrukcja bazy ma niebagatelny wpływ na komfort korzystania z łóżka, gdyż stanowi bezpośrednie podłoże dla materaca. Gotowe, chętnie wybierane rozwiązania w tym zakresie proponuje polska marka JMB. W zależności od standardu wyposażanego pokoju, możesz postawić na jedną z poniższych opcji:

  • Baza Simple – baza odpowiadająca standardowym wymaganiom hotelowych sypialni. Stworzona na bazie drewna z elementami płyty meblowej na bokach. Produkt wzbogacono specjalną pianką, która poprawia komfort korzystania z łóżka. Uniwersalna baza o wysokości 20 cm.
  • Baza Komfort – Dzięki połączeniu drewna i płyty MDF uzyskano bazę, która sprawdzi się w hotelowych sypialniach o podwyższonym standardzie. Konstrukcja posiada wzmocniony środek, a jej szkielet współtworzą sprężyny bonnellowe. Wysokość 28cm.
  • Baza Komfort Lux – baza do sypialni klasy premium. Posiada usztywnione boki utrzymujące materac w optymalnej pozycji.

Nowoczesne łóżka hotelowe JMB

Asortyment polskiej marki JMB powstał z myślą o obiektach noclegowych reprezentujących rozmaite style. Znajdziesz tutaj łóżka hotelowe odpowiadające wymaganiom zarówno klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz.

Poszukując klasyki w możliwie najlepszym wydaniu, z pewnością warto zwrócić uwagę na model Enjoy.

łóżko z materacem

Pasuje on znakomicie do pomieszczeń, w których dominuje nowoczesny minimalizm. Klasyczny zagłówek, wysokie nóżki (czarne lub miedziane) oraz dostępność kilku wersji rozmiarowych decydują o tym, że jest to uniwersalny produkt, który dopełni znakomicie praktycznie każdy obiekt noclegowy. Łóżka hotelowe Enjoy są produkowane ręcznie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w dbałości o detale oraz nienagannej trwałości mebla.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu sypialni w oryginalnym stylu, sprawdź jak prezentuje się łóżko hotelowe Enjoy Sup.

żółte łóżko z materacem

Jest to mebel przykuwający wzrok niebanalnym designem oraz kolorystyką pozwalającą ożywić każde wnętrze. Bez względu na to czy preferujesz nowoczesny minimalizm, styl loftowy czy też styl skandynawski, możesz mieć pewność, że model Enjoy Sup spełni swoje zadanie. Pochylony zagłówek zapewnia wysoki poziom wygody także w pozycji siedzącej, natomiast zastosowana tkanina Venus Velvet zaskakuje trwałością i łatwością utrzymania w czystości, co jest niezmiernie istotne w przypadku wnętrz hotelowych pokoi.

Nie zapomnij o materacu!

Nawet najbardziej wygodne łóżko nie będzie spełniało oczekiwań Gości jeśli nie będzie dopełnione odpowiednim materacem. Z uwagi na fakt, że łóżka hotelowe mogą być użytkowane przez osoby o zróżnicowanym wzroście, wadze oraz preferencjach, należy znaleźć materac odznaczający się możliwie najbardziej uniwersalnymi parametrami użytkowymi. Dobrym wyborem w tym zakresie okaże się bez wątpienia materac OPTI 25 H2.

przekrój materaca

Jest to średnio-twardy model stanowiący znakomity kompromis jeśli chodzi o parametr twardości. Z uwagi na zaawansowaną konstrukcję (289 sprężyn na m2 umieszczonych w fizelinowych pokrowcach) produkt znakomicie dopasowuje się do zróżnicowanych sylwetek użytkowników i przez długi czas zachowuje swoje pierwotne parametry użytkowe.

Stwórz swój idealny zestaw

Meble JMB przeznaczone do sypialni zyskują coraz szersze grono zwolenników. Łącząc wysokiej klasy materace z łóżkami hotelowymi tej marki uzyskasz trwały, wygodny i pięknie prezentujący się zestaw sypialniany, który znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zadowolenie Gości jest priorytetem.

Rate this post