Każdy zakątek naszego domu można doskonale wykorzystać, trzeba tylko dobrze go zaaranżować. Sprawdź, jak można pięknie zaaranżować poddasze.

Pomysły na funkcjonalnie zagospodarowane poddasze

Poddasze jest idealnym miejscem na małą łazienkę, pokój dziecinny lub gabinet. W pomieszczeniach znajdujących się na poddaszu są miejsca skośne pod dachem, w których bardzo często montujemy okna, tzw. welur. Bardzo dobrze oświetlają one pomieszczenie, więc są idealne, aby w pokoju dziecinnym lub gabinecie postawić biurko, przy którym pracujemy.

W łazience pod takim skosem możemy zamontować grzejnik, postawić szafkę na ręczniki lub nawet zamontować toaletę czy wannę.

W pokoju dziecinnym pod skosem również efektownie będzie wyglądało łóżko lub modny w tym sezonie gruby materac. Poddasze można zaaranżować tak, aby każdy możliwy zakątek był wykorzystany, trzeba tylko dokładnie przemyśleć, do czego chcemy przeznaczyć pomieszczenia znajdujące się tam.  Bardzo efektowna jest aranżacja oświetlenia w takim skosie. Jest to praktyczne, a zarazem eleganckie. W pokojach dodatkowe światło zawsze się przyda, a w łazience doda elegancji i zmysłowości.

Rate this post