Każdy z nas oczekuje, by wysłana paczka dotarła do adresata w jak najkrótszym czasie. Niekiedy szybkość realizacji zlecenia odgrywa kluczową rolę. Dostarczenie prezentów na święta, zaopatrzenie w dokumenty przetargowe, umowę czy potrzebny paszport – przy transporcie przesyłek każda minuta bywa cenna, a jej brak może wywołać przykre konsekwencje. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby dostarczania paczek. Takim są bez wątpienia usługi kurierskie. Kompleksową pomocą służą między innymi firmy pośredniczące, umożliwiające korzystanie z usług kurierów na preferencyjnych warunkach.

Pośrednik w przewozach kurierskich – dlaczego warto?

Pośrednicy to nowa jakość na rynku usług kurierskich i tanich przesyłek. Profesjonalni brokerzy działają na zasadach szeroko rozgałęzionej sieci punktów kurierskich rozsianych na terenie całej Polski. W placówkach partnerskich można nadać przesyłkę kurierską bardzo szybko i sprawnie, zachowując przy tym minimum formalności. Kwestie formalne ulegają redukcji jeszcze bardziej, gdy zdecydujemy się na skorzystanie ze specjalnej platformy wysyłkowej. Tego typu rewolucyjne w swej istocie rozwiązanie oferuje np. firma TuWyslam.pl. Jak to dokładnie działa? Bardzo prosto! Wystarczy wejść na stronę pośrednika i skorzystać z opcji nadania przesyłki online. Po dokładnym wypełnieniu formularza – ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących paczki i sposobu wysyłki – wystarczy zamówić kuriera. W związku ze współpracą brokera z wieloma firmami kurierskimi, klient zyskuje możliwość skorzystania z usług znanych marek, jak DPD, UPS, Pocztex, K-EX, FedEx czy DHL. Kurierzy obsługują przewozy paczek na trasach krajowych, jak również międzynarodowych.

Szybka wysyłka paczek dla osób prywatnych, firm i instytucji

Profesjonalny broker kurierski współpracuje z osobami prywatnymi, firmami, instytucjami oraz szeregiem przedsiębiorstw prowadzących działalność usługową (jak na przykład hotele). Pośrednik pozostaje z klientem w stałym kontakcie, a dzięki odpowiedniemu zarządzaniu oferuje obsługę po okazyjnych stawkach – nawet 70% taniej, niż w przypadku korzystania z usług bezpośrednio w firmie kurierskiej! Korzyść ekonomiczna jest dostrzegalna zwłaszcza przy stałej wysyłce dużych ilości paczek (np. gdy prowadzimy sklep internetowy). Usługa jest jednak równie efektywna w nagłych sytuacjach, które wymagają dostarczenia przesyłki niestandardowej – banknotów czy dokumentów. Współpraca z brokerem pozwala na uniknięcie wielu niepotrzebnych kłopotów i stresów. W efekcie oszczędzamy nie tylko czas przeznaczony na nadanie paczki, ale też nerwy i pieniądze. Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź oferty pośredników kurierskich, dostępne w internecie. Dokładne informacje znajdziesz m.in. na stronie firmy TuWysylam.pl.

[avg] ([per]) [total] vote[s]