Człowiek uczy się przez całe życie, a przynajmniej powinien. Jeśli chodzi o karierę zawodową, jest to wymóg niezbędny. Aby być ekspertem w swoim fachu, należy nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Branżą, w której trendy zmieniają się niezwykle dynamicznie jest budownictwo. Jeśli funkcjonujemy w niej, na pewno wiemy, że bez szkoleń ani rusz.

Szkolenia nie leżą jedynie w geście pracownika. To także ogromna szansa dla pracodawcy. Kapitał ludzki w postaci wyszkolonej kadry to ogromny skarb. Zyskują obie strony.

Jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników branży budowlanej,  jednym z wiodących liderów jest Riwal. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się z wynajmie wysokiej jakości maszyn budowlanych – m.in. podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu szkolenia organizowane przez Riwal gwarantują wszystko co najlepsze z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej, tak niezbędnej dla operatorów urządzeń – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia.

Aktualna oferta Riwal obejmuje trzy typy szkoleń:

  • Szkolenie pozwalające na uzyskanie uprawnień UDT,
  • Kurs uprawniający do zdobycia międzynarodowej licencji IPAF
  • Kurs dla operatorów kategorii IIWJO na wózki jezdniowe podnośnikowe, czyli popularnej wózki widłowe

Ewenementem na skalę krajową są szkolenia IPAF. Riwal jako pierwszy w Polsce stworzył centrum szkoleniowe pozwalające na uzyskanie uprawnień tej globalnej organizacji, która promuje bezpieczeństwo i efektywność prac przy wykorzystaniu podestów roboczych. Licencja IPAF jest ważna przez 5 lat i respektuje się ją w ponad 40 krajach na całym świecie. Zdobycie tzw. karty PAL, czyli licencji IPAF, poświadcza o wysokiej wiedzy i kwalifikacjach pracownika. Kursy IPAF odbywają się w każdy wtorek w Centrum Szkoleniowym w Łodzi na ul. Rokicińskiej 156A.

Poszerzając wiedzą, dbamy nie tylko o efektywność naszej pracy, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo podczas niej. Warto podnosić swe kwalifikacje!