Odpowiednio dobrany stelaż do biurka wpływa nie tylko na estetykę wnętrza, ale też na funkcjonalność mebla oraz możliwości aranżowania wnętrza. Bez stelaża biurko to po prostu blat! Jeżeli chcesz stworzyć sobie lub swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy, pomyśl o stelażach do biurek. Poniżej prezentujemy nowoczesne i piękne rozwiązania do domu i biura.

Biurko na Twoją miarę dzięki praktycznemu stelażowi

Na rynku meblarskim nie brakuje biurek. Nie każde jednak zapewnia taki sam komfort pracy. Alternatywą dla gotowych rozwiązań, przy których nie mamy możliwości wyboru konstrukcji sprzętu, są biurka, do których możemy dobrać stelaż.

Stelaż biurka to podstawa, na której osadzony jest blat. W zależności od jej kształtu, materiału i konstrukcji uzyskujemy odmienne możliwości aranżowania przestrzeni biurowej oraz funkcjonalności ułatwiające pracę. Co więcej, poszczególne stelaże są utrzymane w różnych stylach, dzięki czemu można dobrać biurko do wystroju wnętrza.

Choć powierzchnią roboczą biurka jest blat, to właśnie stelaż decyduje o jego wygodzie i funkcjonalności – mówi specjalista z firmy Miladesign. – Trafny dobór stelaży pozwala np. ustawić dużo biurek obok siebie, uzyskać więcej miejsca na nogi, wygodniej siedzieć czy też wykorzystać przestrzeń pod blatem do przechowywania tego, co chcemy mieć pod ręką. Z kolei źle dobrane stelaże niepotrzebnie zabierają miejsce, ograniczają ruchy i każdego dnia utrudniają pracę, obniżając jej wydajność.

Jakie są rodzaje stelaży do biurek?

Stelaże do biurek to bardzo szeroka gama produktów. Wspomniana firma Miladesign specjalizuje się w dostarczaniu praktycznych i solidnych stelaży. W jej ofercie znajdziemy stelaże na nogach i stopkach, o nóżkach różnej grubości, z możliwością regulacji wysokości (w tym regulowane elektrycznie), a także o różnych kątach nachylenia. Oto kilka modeli:

  • Stelaże do biurek Stockholm – wyróżniają się smukłymi liniami, które doskonale wpiszą się w nowoczesny styl wnętrza. Pozwalają poziomować blat. Zapewniają mnóstwo przestrzeni, ponieważ blat utrzymywany jest na dwóch kolumnach, a te – na stabilnych stopkach.
  • Stelaże Mobi-Q – bardzo wytrzymała konstrukcja – dwie nogi połączone belkami, do których mocuje się blat. Prostota i stabilność sprawiają, że stelaże długo posłużą, a ich uniwersalny wygląd pozwala zaaranżować niemal każde wnętrze biurowe.
  • Stelaże do biurka w kształcie litery Y – powstały dla osób ceniących niebanalny design. Nogi są lekko nachylone, co wprowadza nieco dynamiki do wystroju. Biurko pozostaje całkowicie stabilne i funkcjonalne. Wysokość można regulować, dzięki czemu każdy pracownik poczuje się komfortowo.

To tylko trzy z bardzo długiej listy modeli stelaży do biurek. Warto poznać wszystkie możliwości i znaleźć stelaż, który nie tylko wpisze się w otoczenie i będzie jego ozdobą, ale przede wszystkim ułatwi pracę i pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń.

[avg] ([per]) [total] vote[s]