Nilfisk jest jednym z liderów rynku profesjonalnych urządzeń czyszczących. Firma od ponad 100 lat oferuje wysokiej jakości sprzęt dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów, zapewniając im innowacyjne produkty. Nilfisk to duńska marka, która oferuje swoje produkty w ponad 40 krajach, a jej urządzenia dystrybuowane są do ponad 100 państw na całym świecie. Poznaj specjalistyczne urządzenia czyszczące Nilfisk.

Wszechstronna oferta sprzętu czyszczącego Nilfisk

Portfolio produktowe firmy Nilfisk składa się przede wszystkim z przemysłowych odkurzaczy do czyszczenia podłóg i innych profesjonalnych urządzeń do czyszczenia nawierzchni, a także myjek ciśnieniowych oraz różnorodnych urządzeń do użytku domowego. Oferta firmy dedykowana jest przede wszystkim do użytku komercyjnego, choć bardzo wymagający klienci indywidualni również znajdą wśród portfolio firmy produkty dostosowane do swoich potrzeb.

Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Nilfisk Attix 751-11

Odkurzacze przemysłowe Attix 7 zapewniają dużą moc ssącą oraz pojemny zbiornik na zanieczyszczenia przy zachowaniu odpowiedniej mobilności. Prezentowany odkurzacz Nilfisk jest jednym z najcichszych odkurzaczy w ofercie producenta. Wyposażony jest w przechylny zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 70 l, system antystatyczny oraz w automatycznie czyszczący się filtr kasetowy. Urządzenie wyposażone jest w jednofazowy silnik elektryczny o mocy 1500 W, który podczas znamionowej pracy generuje 23 kPa podciśnienia oraz 57 dB hałasu. Odkurzacz waży 25 kg.

Myjka ciśnieniowa zimnowodna Nilfisk MC 5M-250/1000 PE

Mobilna myjka ciśnieniowa zimnowodna Nilfisk serii MC 2C – MC 7P dedykowana jest myciu ciśnieniowemu wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Sprzęt pozwala na zasysanie wody z naturalnych zbiorników wodnych i doskonale sprawdzi się m.in. w rolnictwie czy na dużych placach budów. Myjka generuje 250 barów ciśnienia i maksymalny przepływ wody na poziomie 1000 l/h. Sercem maszyny jest spalinowy silnik Honda GX390 o mocy 9,5 kW. Urządzenie waży 45 kg i zapewnia moc czyszczenia na poziomie 5,9 kg/siłę.

Odkurzacz przemysłowy stacjonarny samoobsługowy Nilfisk SB

Odkurzacz przemysłowy stacjonarny Nilfisk SB z wrzutnikami monet lub żetonów to idealne urządzenie odkurzające stosowane w profesjonalnych myjniach czy na stacjach benzynowych. Odkurzacz jest całkowicie odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i zapewnia bardzo łatwą obsługę przy zachowaniu minimalnych kosztów eksploatacji. Sprzęt wyposażony jest w dwa silniki o łącznej mocy 3400 W zasilające dwa węże ssące, a także posiada funkcję automatycznej retrakcji węża. Prezentowany odkurzacz Nilfisk generuje 75 dB hałasu i posiada dwa pojemniki o pojemności 30 l. Zanieczyszczenia filtrowane są dzięki filtrom tekstylnym, które gwarantują prostą oraz szybka obsługę.

Myjka ciśnieniowa stacjonarna zimnowodna Nilfisk SC Delta 6P 160/9000-6

Wysokociśnieniowa myjka stacjonarna Nilfisk SC Delta 6P to profesjonalna myjka przeznaczona do pracy przez wielu użytkowników jednocześnie. Może być wyposażona w od 3 do 6 pomp zapewniających jednoczesną pracę nawet 12 osobom. Myjka przeznaczona została do pracy w przemyśle, branży morskiej, transportowej czy w branży spożywczej. Każdy użytkownik może dostosowywać ciśnienie robocze i przepływ niezależnie. Myjka zapewnia przepływ wody na poziomie 9000 l/h, generuje 103 dB hałasu i pobiera 55 kW energii przy zasilaniu o napięciu 400 V. Ciśnienie pompy wynosi 160 barów, a ciężar całego urządzenia to 526 kg.

Dodatkowa lektura:

[avg] ([per]) [total] vote[s]