Nie możesz doczekać się wakacji? Na urlop nie musisz czekać cały rok! Wspaniałym pomysłem jest organizacja ferii zimowych. Jak zaplanować udany wyjazd? Przede wszystkim znajdź komfortowy ośrodek wypoczynkowy, w którym przyjemnie spędzisz czas ze swoją rodziną. Moc atrakcji, która na was czeka, na pewno nie zawiedzie waszych oczekiwań. Sprawdź, jak krok po kroku zaplanować udany wypoczynek.

Wybierz komfortowe noclegi

Najważniejsze są dobre, sprawdzone noclegi bez przykrych niespodzianek. Tylko jak je znaleźć? Możemy sugerować się opiniami znajomych lub samodzielnie wyszukać obiekt hotelowy, oferujący przestronne i wygodne pokoje. Takie cechy, tak samo jak dogodne wyposażenie i możliwość wykupienia pysznego, domowego jedzenia, gwarantują udany wypoczynek.
Co jeszcze? Na nasze zadowolenie bez wątpienia wpłyną piękne widoki z okna. Na takie możemy liczyć w Ośrodku Wypoczynkowym „Borowy” w Białym Dunajcu. Każdy pokój posiada łazienkę i dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Do tego goście mogą korzystać z monitorowanych miejsc parkingowych bez uiszczania dodatkowej opłaty. Zarezerwujmy nocleg, aby cieszyć się wspaniałym wypoczynkiem podczas nadchodzących ferii zimowych. Pospieszmy się, bo najlepsze miejsca szybko przestają być dostępne.

Zaplanuj ciekawe atrakcje

Szukając ośrodka wypoczynkowego miejmy na uwadze, czy leży on nieopodal najciekawszych atrakcji. Kiedy organizujemy ferie zimowe, najważniejsze jest umiejscowienie nieopodal wyciągów narciarskich, a także basenów termalnych. Nie ma bowiem nic lepszego, niż wskoczyć z narciarskiego stoku wprost do ciepłej wody. Nasze zmęczone całodziennym szusowaniem mięśnie w końcu będą mogły odpocząć.
Baseny termalne to atrakcja dla całej rodziny. Tym bardziej, że termy poza ciepłymi basenami oferują również zjeżdżalnie czy dzikie rzeki. To będzie dzień pełen radości!

Odpowiednio spakuj walizki!

Planowanie udanego wypoczynku to również rozmyślne spakowanie walizek. Co powinno się w nich znaleźć? Zima w górach jest piękna, ale może być bardzo mroźna! Dlatego w naszych torbach muszą zmieścić się bluzy polarowe lub ciepłe swetry, termoaktywna bielizna, wodoodporne kurtki, nieprzepuszczające wilgoci i śniegu spodnie narciarskie oraz porządne, wysokie obuwie. Ponadto przyda się dobrze wyposażona kosmetyczka, w której nie zabraknie kremu z filtrem UV i natłuszczającego kremu do rąk, a także apteczka z wodą utlenioną, plastrami i środkami przeciwbólowymi. Tak zaopatrzeni możemy ruszać w drogę! Suszarkę i ręczniki znajdziemy przecież w naszym ośrodku wypoczynkowym, w którym się zatrzymamy.

[avg] ([per]) [total] vote[s]