Aranżując przestrzeń domową, coraz częściej koncentrujemy się na budowaniu stylowych i kompleksowych aranżacji oraz podwyższaniu komfortu oraz funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń. Domy i mieszkania mają wyglądać pięknie i pozwalać na wygodne życie na co dzień. Niekiedy nie zdajemy sobie nawet sprawy, że wprowadzenie luksusu do domowego zacisza wcale nie musi być związane z rewolucją wnętrzarską. Niekiedy wystarczy wymienić niewielkie przedmioty lub części wyposażenia, które znacząco poprawią wygodę życia.

Takim małym elementem o wielkim znaczeniu są włączniki światła. Stanowią obowiązkowy element, obecny w każdym pomieszczeniu. Często jednak zapominamy o nim i nie szukamy nawet sposobu na optymalizację użytych rozwiązań. A współcześnie, włączniki światła mogą być równocześnie nowoczesne, wielofunkcyjne i stylowe. Na jakie rozwiązanie postawić, żeby mieszkać wygodniej?

Szklane włączniki światła – subtelny dotyk elegancji

Włączniki dotykowe zyskują coraz szersze grono zwolenników, ze względu na swój estetyczny wygląd oraz olbrzymią funkcjonalność. Internetowy sklep elektryczny Gajwer.pl oferuje szereg dotykowych produktów z rodziny Livolo. Są to włączniki światła, wykonane z trwałego szkła, odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Są dostępne w kolorze czarnym, białym, srebrzystym i szampańskim, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do każdej domowej aranżacji.

Sam panel wygląda niezmiernie estetycznie i nadaje się do wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Dlaczego warto zainstalować włączniki dotykowe ze szkła?

Włączniki dotykowe są niezmiernie wygodne w codziennym użytkowaniu. Pozwalają na równoczesne sterowanie kilkoma lampami, w jednym pomieszczeniu lub w różnych przestrzeniach. Ich montaż nie jest trudny, gdyż instaluje się je na standardowej instalacji elektrycznej w miejscu tradycyjnych, włączników przyciskowych z tworzywa sztucznego.

Urządzenie pozwala nie tylko na włączanie i wyłączanie światła. Oprócz tego, zyskujemy też regulację oświetlenia, dzięki czemu dostosowujemy je do bieżących potrzeb.

Szklane panele dotykowe to także szansa na programowanie różnych funkcji – na przykład scen świetlnych. Czym one są? To konkretne ustawienia natężenia światła wszystkich lamp, znajdujących się w danej przestrzeni. W ten sposób, naciskając jedną ikonkę, możemy diametralnie zmienić oświetlenie w pomieszczeniu.

Jedną z największych zalet szklanych włączników jest sterowanie domowym oświetleniem z pomocą pilota lub aplikacji na smartfona. Oprócz samego światła, pilot często obsługuje też inne systemy, jak żaluzje lub rolety, a nawet klimatyzację. Panele dotykowe wpisują się zatem w szerszy system kompleksowego zarządzania domem.

Smart House to rozwiązanie przyszłości, które usprawnia obsługę wszystkich instalacji. Możemy dopasować parametry do naszych potrzeb, zoptymalizować koszty oraz zwiększyć bezpieczeństwo w codziennych, domowych sytuacjach.

Włącznik przyszłości w każdym domu

Szklane panele dotykowe stają się coraz popularniejsze, zdobywając szerokie grona zwolenników. Trudno się dziwić. Oprócz standardowych opcji, które mają wszystkie tradycyjne włączniki, modele dotykowe są rozwiązaniami wielofunkcyjnymi, dającymi szansę na centralną kontrolę nad domowymi instalacjami oraz zarządzanie nimi zdalnie, bez konieczności podnoszenia się z fotela.

Włączniki szklane to pomysł dla każdego, kto szuka elegancji, nietuzinkowości i nowoczesności do domu oraz bardziej komfortowego życia na co dzień.

[avg] ([per]) [total] vote[s]