Nowe mieszkania w Krakowie w dzielnicy Krowodrza to nowość w ofercie dewelopera GEO Grupa, który wcześniej oferował też nowe mieszkania we Wrocławiu, Katowicach i innych miejscach w Krakowie. O nowym mieszkaniu warto pomyśleć jak o inwestycji na lata. Dlaczego to się opłaci?

Dzielnica Krowodrza w Krakowie – dlaczego właśnie tu?

Krowodrza to bardzo ciekawa lokalizacja na nowe mieszkania, która jest uważana za najprężniej rozwijający się region Krakowa. To dzielnica tak samo funkcjonalna, jak prestiżowa. Trudno się temu dziwić. Bliska odległość do centrum Krakowa i Starego Miasta to wielka zaleta. Plusem jest także niewielka odległość od trasy wyjazdowej na autostradę A4, z której bez problemu udamy się tak, gdzie chcemy – omijając wszystkie korki.

Dewloper GEO Grupa oferuje nowe mieszkania w Krakowie w dzielnicy Krowodza. Mieszkania budowane są przy ulicy Wrocławskiej i już niebawem będą do dyspozycji przyszłych właścicieli. Każdy, kto chciałby cieszyć się doskonałą lokalizacją i świetnie rozplanowanymi mieszkaniami w Krakowie, powinien się śpieszyć i koniecznie już teraz zapoznać się z oferta biura. Sprawdź ofertę na stronie http://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/krowodrza

Dzielnica Krowodrza to jedna z najstarszych dzielnic Krakowa. Dziś jest to miejsce doskonale zagospodarowane, ze świetnie rozwinięta infrastrukturą komunikacyjną i usługowo-handlową. Znajdziemy tutaj zarówno niewielkie, przyjazne sklepy osiedlowe, jak i tanie i duże hipermarkety. Są tutaj też miejsce, które idealnie nadają się do uprawia sportu i relaksu, na przykład Park Krowoderski, park Wyspiańskiego czy Młynówka Królewska.

Dzielnica Krowodrza to miejsce, które rozrasta się niebywale szybko. Stale wprowadzają się tutaj nowi mieszkańcy, głównie młode rodziny z dziećmi oraz single.

 

Kraków – miasto wielkich perspektyw

Kraków to jedno z największych i najlepiej rozwiniętych miast w kraju. To miejsce bogate w tradycje i wartości historyczne, ale również z wielkimi możliwościami rozwojowymi. To tutaj mają siedziby największe firmy w kraju i to tutaj ściągają inwestorzy z całego świata.

To również miasto studenckie – największe po Warszawie. Tutejsze uczelnie kształcą około 50 tys. absolwentów każdego roku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że mieszkania tutaj będą zawsze w cenie i będą chętnie poszukiwane.

Grupa Deweloperska GEO na terenie Krakowa realizuje aktualnie dwie inwestycje. Nowe mieszkania deweloperskie dostępne są w dzielnicy Krowodrza. Jeśli szukasz nowego mieszkania w Krakowie, to świetna oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie. Nowe mieszkania w dzielnicy Krowodrza to nie tylko świetne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodzinie, ale także doskonała inwestycja na lata.

[avg] ([per]) [total] vote[s]