Samodzielne parzenie kawy za pomocą ekspresu jest niezwykle popularne. Takie urządzenia pojawiają się zarówno w prywatnych domach, jak i biurach czy innych przestrzeniach publicznych. Obecnie na rynku znaleźć można różne smaki kawy stworzonej z myślą o ekspresach. Jakie aromaty kapsułek Dolce Gusto są dostępne w większości sklepów? Który wariant warto wybrać?

Smaki i aromaty kapsułek Nescafe Dolce Gusto

Kawa w kapsułkach już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Istnieje kilka modeli ekspresów, a każdy z nich działa w połączeniu z innymi wkładami. Z tego powodu wybierając konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na to, czy pasuje on do Twojego urządzenia. Wówczas możliwe będzie parzenie kawy bez żadnych problemów.

Kapsułki Nescafe Dolce Gusto są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Występują one w dziesiątkach wariantów, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taki smak, jaki trafia w Twoje gusta. Jest to bardzo prosty sposób na stworzenie wyjątkowych napojów, które są kochane przez miliony ludzi na świecie. Produkty marki Nescafe są dostępne w takich sklepach, jak La Roma.

Najpopularniejsze kapsułki Nescafe Dolce Gusto:

  • Lungo,
  • Latte Macchiato,
  • Vellutato,
  • Americano,
  • Ciocciolata,
  • Cappucino,
  • Cremoso,
  • Ginseng,
  • Deciso.

Oprócz standardowych kapsułek na rynku pojawiają się również znacznie ciekawsze propozycje. Na szczególną uwagę zasługuje kawa z karmelem, kakao czy wanilią. Popularne są także warianty organiczne, stworzone ze starannie wyselekcjonowanych ziaren wzrastających w ekologicznych uprawach.

Jakie kapsułki Nescafe Dolce Gusto wybrać?

Wybór kapsułek Nescafe Dolce Gusto jest ogromny, dlatego postawienie na jeden wariant może być trudne. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem okazuje się wybranie co najmniej kilku zestawów, które pozwolą na dostosowanie do Twoich aktualnych potrzeb. Dobrze sprawdzą się kawy z mlekiem, czyli cappuccino czy cafe au lait. W zapasie warto mieć także mocny, czarny napój, który pobudzi Cię o poranku.

Jeśli szukasz kawy do biura, warto zainwestować w znacznie więcej wariantów kapsułek, tak, by pracownicy mogli wybierać napoje według własnych preferencji. W sytuacji, gdy kupujesz takie produkty na własny użytek, warto kierować się ulubionymi smakami. Kapsułki Dolce Gusto są zwykle dostępne w opakowaniach po kilkanaście sztuk, dlatego podczas jednych zakupów możesz zaopatrzyć się nawet w kilka wariantów.

Warto również obserwować aktualną ofertę marki Nescafe. Regularnie wypuszcza ona bowiem kolejne smaki i aromaty kaw w jeszcze innych odsłonach.

Rate this post