Deweloper budowlany to nikt inny, jak inwestor, czyli osoba fizyczna, bądź prawna, która inwestuje w budowę nieruchomości budowlanych. Swoją działalność gospodarczą prowadzi w zakresie budowy, jak i sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym. Z kolei rynek pierwotny, to taki, na którym sprzedawane są nowo wybudowane mieszkania.

Za co odpowiada deweloper?

Deweloper odpowiada przede wszystkim za takie kwestie, jak:

  • przygotowanie projektu
  • przygotowanie lokalizacji, na której powstanie nowa nieruchomość
  • nadzór budowy
  • wykończenie mieszkań
  • sprzedaż mieszkań

Deweloper Rzeszów

W Rzeszowie jest wielu deweloperów, w związku z czym osoby, które planują kupno nowego mieszkania z rynku pierwotnego właśnie w tym mieście powinny wiedzieć, od kogo, takie mieszkanie można kupić. Do deweloperów, którzy prowadzą swoją działalność w Rzeszowie należy zaliczyć przede wszystkim:

  • DevelopRes
  • Invest Development
  • Apklan
  • Domex

DevelopRes

Jest to firma deweloperska, która świadczy swoje usługi z zakresu sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym już od 2006 roku. Firma ta buduje mieszkania między innymi w dzielnicach takich, jak: Zawisza, SkyRes, Nad Wisłokiem, Bella Dolina. Do dyspozycji klientów są cztery rodzaje wykończenia, a mianowicie: deweloperskie, ekonomiczne, jak również pod klucz. Firma mieści się przy ul.Warszawskiej 18, w Rzeszowie.

Invest Development

To kolejna firma deweloperska, która daje możliwość zakupu mieszkania w dogodniej lokalizacji, z funkcjonalnym i przestronnym układem pomieszczeń, jak również z wysokim standardem i ponadprzeciętnymi udogodnieniami. Firma ta funkcjonuje na rynku od 2010 roku, Dzięki rzetelnej i skrupulatnej pracy całego zespołu powstają budynki o unikalnym designie, które odznaczają się funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Firma mieści się przy ul. Moniuszki 4, w Rzeszowie.

Apklan

To firma deweloperska, która posiada 27 lat doświadczenia, w związku z czym zdążyła wybudować już ponad 1000 mieszkań. Dla przykładu mieszkanie z trzema sypialniami o powierzchni 60 m2 będzie kosztować 330 tysięcy złotych, natomiast mieszkanie z jedną sypialnią o powierzchni 33 m2 będzie kosztować jedynie 154 tysiące złotych. Firma prowadzi sprzedaż mieszkań na takich osiedlach, jak: Bulwary Park, Witolda Park, Wieniawskiego, jak również Karoliny.

Domex

Firma ta zajmuje się nie tylko budową domów, ale również ich sprzedażą. W ofercie można znaleźć domy jednorodzinne, jak również wielorodzinne, zarówno w Rzeszowie, jak i w okolicach. Do wyboru są domu wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej, a także w zabudowie szeregowej. Każdy budynek mieszkalny oddany do użytku jest wykonany według najnowszych standardów budownictwa i wykonany z należytą starannością. Jeżeli chodzi o osiedla, na których można nabyć interesującą nas nieruchomość to z pewnością można tutaj zaliczyć takie miejsca, jak: Wieniawskiego 59, Osiedle Wareńczyka, Osiedle Olbrachta, osiedle Promykowa, osiedle Słoniny, osiedle Zalesie, jak również osiedle Wilkowyja. Firma mieści się na ul, Jana Olbrachta 174B/1, w Rzeszowie.

[avg] ([per]) [total] vote[s]