Planujecie zorganizować Chrzest, Roczek czy urodzinki dziecka i nie wiecie, jak zabrać się za organizację? Taka imprezka to wbrew pozorom nic trudnego. Nie musicie wynajmować specjalnej agencji czy zlecać przygotowania dekoracji. Uroczystość dla dziecka można z łatwością zorganizować samemu! Gdzie to zrobić? Każde miejsce, w którym dziecko czuje się dobrze będzie odpowiednie. Plac zabaw, dom, mieszkanie, ogród czy może miejski park.

Niezależnie od tego, gdzie zaplanujecie urodzinki należy zadbać o ich odpowiednią oprawę. A nic tak nie buduje klimatu i nie podkreśla charakteru uroczystości, jak dobrze dopasowane dekoracje i dodatki. Najlepiej takie, które pozwolą stworzyć spójną stylistykę i oczarują nasza pociechę niezwykłym stylem. W dobieraniu dekoracji warto wziąć pod uwagę gust naszej pociechy, jej upodobania czy ulubiony kolor. W organizacji Chrztu, Roczku czy urodzin bardzo pomaga internet. W internecie, a zwłaszcza w sklepach internetowych z dekoracjami na urodziny znaleźć można mnóstwo pomysłów, inspiracji oraz gotowych produktów, dzięki którym zorganizujecie wymarzoną imprezkę.

Jak przygotować imprezę szybko, łatwo, lecz efektownie?

Organizując przyjęcie urodzinowe warto pamiętać o kilku zasadach. Oczywiście ogromną rolę odgrywają dodatki, jakie wybierzemy, ale pamiętajmy, by nie przesadzić. Na stole powinny znaleźć się jednorazowe naczynia takie jak kubeczki, talerzyki czy serwetki najlepiej z tym samym motywem, ale również przekąski, potrawy czy napoje. Zróbmy więc dla nich miejsce, a część dekoracyjną przenieśmy np. nad stół. Nad stołem warto rozwiesić urodzinowe balony. Obecnie modne są duże balony foliowe w kształcie cyfry, dzięki którym podkreślicie świętowaną liczbę lat. Lekko i świeżo będą prezentowały się również puszyste pompony bibułowe czy papierowe rozety. Przy organizacji urodzinek warto pomyśleć również o dzieciach, które odwiedzą naszą pociechę. Można przygotować dla nich niewielkie, najlepiej słodkie upominki takie jak lizaki, ciasteczka z wróżbą czy ciasto umieszczone w spersonalizowanych urodzinowych pudełkach. Uroczystość taka jak urodzinki to również na tyle ważne wydarzenie w życiu dziecka, że dobrze jest zebrać z niego wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia, życzenia czy rysunki od dzieci można zebrać w pamiątkowej księdze z pięknym motywem graficznym i imieniem dziecka, dzięki czemu będzie można wrócić do niej po latach.

Jeżeli stoi przed wami wyzwanie organizacji Chrztu Świętego pamiętajcie, że jest to sakrament, który wymaga odpowiedniej oprawy. Dodatki na Chrzest najczęściej wykonane są w pastelowej kolorystyce. Królują odcienie jasnego różu, błękitu, bieli i złota. Na Chrzest wybieramy bardziej stonowane dekoracje. Na stole często znajdują się świece, które zapewniają podniosły nastrój oraz świeże kwiatowe kompozycje. Eleganckie dodatki budują klimat typowy dla uroczystości Chrztu. Papierowe jednorazowe naczynia raczej zastępujemy porcelanową zastawą. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by również stworzyć piękną kompozycję dzięki dekoracjom na Chrzest z tym samym motywem. Serwetki, bileciki z podziękowaniem, zaproszenia na Chrzest czy podziękowania dla Chrzestnych powinny być utrzymane w tym samym stylu i spójnej tonacji. Dzięki temu całość będzie prezentowała się odświętnie i elegancko, a goście będą zachwyceni efektem.

W sklepie internetowym LeonKameleon.pl znajdziecie przepiękne, pomysłowe i przede wszystkim modne dekoracje urodzinowe. Sklep zachwyca przejrzystością, przyjemną szatą graficzną i oczywiście fantastycznymi dodatkami. Znajdziecie w nim wszystko, co potrzebne do zorganizowania urodzinek, ale też Chrztu czy wyprawienia Baby Shower. W ofercie znalazły się dekoracje stołu takie jak kubeczki, talerzyki, słomki, dekoracje tortu, upominki dla gości, balony urodzinowe, rozety, lampiony czy kule puszyste. Niewątpliwą zaletą sklepu LeonKameleon.pl jest możliwość wyboru całej kolekcji urodzinowej ze spójnym motywem graficznym oraz wiele personalizowanych produktów. Personalizacja pozwala na umieszczenie imienia dziecka oraz daty uroczystości na takich dodatkach jak upominki dla gości, dekoracje stołu, lizaki czy podziękowania dla gości.