Gdy poszukujecie idealnej dla siebie i swojego wnętrza ramki na zdjęcia, interesuje Was zapewne wiele detali związanych z jej wyglądem (kształt, wielkość oraz kolor i zdobienie). Ważne jest również, aby było w czym wybierać. Czy wiecie gdzie znajdziecie największy wybór ramek na zdjęcia? Już podpowiadamy!

W Polsce istnieje mnóstwo sklepów, które oferują sprzedaż ramek i ram w wielu wymiarach, kolorystyce oraz zdobnictwie. Każdy klient poszukujący doskonałej ramy z całą pewnością chciałby trafić do takiego sklepu, który w swojej ofercie posiada nie tylko same ramki na zdjęcia, ale który również specjalizuje się w oprawieniu zdjęć i obrazów.

Większość sklepów stacjonarnych sprzedaje gotowe ramki o standardowych wymiarach, bez możliwości zamówienia ramy w pożądanym rozmiarze. To stanowi spory problem, gdyż nieraz obrazek lub fotografia, którą pragniemy oprawić występuje w bardzo nietypowym formacie.

Kolejna kwestia to realizacja nietypowych zamówień indywidualnych dla klienta. Zdarza się, że chcemy włożyć do ramki np. pamiątkowy przedmiot lub obraz, który jeszcze dodatkowo posiadać ma specjalnie wycięte passe-partout. Oczywiście w wielu punktach ramiarskich znajdziemy możliwość zakupienia również passe-partout na wymiar. Problem może się pojawić z jakością tego kartonika oraz z dostępnością kolorów.

Sklepy ramiarskie oferują ramki na zdjęcia wykonane z różnych materiałów takich jak: drewno, MDF czy też plastik. Ważne jest, aby sprzedawca cechował się dostateczną wiedzą na temat wytrzymałości danego materiału na konkretne warunki i wiedział czy wybrana przez nas rama może wisieć np. w łazience.

W dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu, aby chodzić do sklepu i na spokojnie wybrać wymarzony przez nas produkt. Cenimy sobie wygodę i możliwość obejrzenia w domu, na spokojnie ramki, którą chcemy zamówić. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem są sklepy internetowe, które również oferują bardzo dużo produktów w dobrej jakości. Jest to niesamowicie wygodny i popularny sposób zakupów. Niektóre strony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby klientowi udało się jak najłatwiej i najszybciej zamówić poszukiwaną ramkę.

Chcemy Wam przedstawić propozycję sklepu internetowego, który również posiada punkt stacjonarny. Nazwa sklepu internetowego to Ramka.pl, natomiast, gdy chcecie przynieść osobiście własny produkt do oprawienia, zapraszamy do stacjonarnego sklepu, w którym mieści się wzornik z ogromną ilością próbek ram, począwszy od cieniutkich po bardzo grube i bogato zdobione. Sklep ramka.pl wyróżnia się przede wszystkim bardzo obszerną kolekcją ram. Zbiór ram zawiera np. ramki wykonane z MDF- czyli najtańszego materiału, lecz najmniej odpornego na takie warunki jak chociażby wilgoć. Sporą ilość ramek wykonano z drewna oraz drewna egzotycznego. Te ramy przystosowane są np. do oprawy pięknych, wartościowych obrazów, które wymagają eleganckiej „otoczki”. Gdy potrzebujecie oprawić plakat np. w stylu nowoczesnym, sklep oferuje 46 profili aluminiowych stworzonych przez firmę Nielsen.

Zakupić można również standardowe ramki w powszechnych rozmiarach zdjęć. Ciekawym produktem są również tzw. galeryjki na kilka zdjęć o standardowych wymiarach. Wszystkie te multiramy w sklepie ramka.pl wykonane zostały z różnych profili ram.

Ogólnie rzecz biorąc w całej ofercie sklepu ramka.pl mieści się ponad 550 modeli w różnych kolorach i zdobieniach. Na bieżąco do oferty wpływają nowe pozycje ram. Znajdziecie tam zarówno tanie marketowe ramki oraz drogie, ekskluzywne ramy do obrazów.

Zachęcamy za zapoznania się z szerszą ofertą sklepu z ramkami na zdjęcia — www.ramka.pl

[avg] ([per]) [total] vote[s]