Zdalne otwieranie drzwi, furtek czy bram z użyciem domofonu wymaga zastosowania specjalnych elektrozamków. Tematem dzisiejszego artykułu są profesjonalne elektrozaczepy Hartte Bira i Elektra Plus. Przedstawiamy ich parametry techniczne, zalety oraz zastosowania.

Elektrozaczepy do furtek Hartte Bira – parametry, zalety i zastosowania

Na wstępie przedstawimy cechy, jakimi charakteryzują się nowoczesne elektrozaczepy do furtek Hartte Bira. Produkty zostały zaprojektowane do zastosowań w systemach działających w trybie NO lub NC. Ich konstrukcja jest w pełni zgodna z wymaganiami norm PN-EN 55014:1 oraz PN-EN 55014:2. Mogą być stosowane w konwencjonalnych obwodach niskoprądowych stanowiących elementy instalacji domofonowych oraz wideofonowych. Służą do zdalnego sterowania otwieraniem drzwi wejściowych oraz furtek i bramek czy innego rodzaju elementów.

Wysokiej klasy elektrozaczepy Hartte Bira to zaczepy elektryczne oraz zwory występujące w szeregu rozmaitych odmian funkcjonalnych. Producent posiada w swoim portfolio zarówno elektrorygle podstawowe symetryczne i niesymetryczne, jak i rewersyjne oraz produkty dedykowane do drzwi przeciwpożarowych czy aluminiowych. Mogą być stosowane w przejściach zaprojektowanych w klasie odporności ogniowej EI 60 oraz EI 120. Dostępne są także elektrozamki Harte Bira z pamięcią i regulowaną zapadką. Wszystkie produkty są objęte wieloletnią gwarancją.

Innowacyjne elektrozaczepy do domofonów Hartte Bira stanowią niezbędne elementy nowoczesnych systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Warto wspomnieć, iż producent ma swojej ofercie nie tylko profesjonalne elektrozamki do furtek, lecz również wszelkiego rodzaju akcesoria montażowe takie jak blachy i puszki. Wzmocnionelektrozaczepy, które można znaleźć w asortymencie zamków elektrycznych Harte Bira to z kolei zaczepy zbudowane z wysokiej jakości znalu pokrytego niklem o podwyższonej wytrzymałości.

Elektrozamki i elektrozaczepy Elektra Plus – najważniejsze informacje

Kolejna grupa produktowa, którą chcemy przedstawić w niniejszym artykule to elektrozamki i elektrozaczepy Elektra Plus. Wysokiej klasy produkty są powszechnie stosowane zarówno w systemach domofonowych, jak i instalacjach kontroli dostępu oraz automatyce budynkowej. W zależności od potrzeb istnieje możliwość doboru produktów działających w trybie NC (otwarcie blokady drzwiowej w chwili podania napięcia do obwodu) albo NO (zwolnienie blokady drzwiowej w chwili zaniku napięcia w obwodzie elektrozamka w drzwiach).

Profesjonalne elektrozaczepy Elektra Plus są dostępne w wariantach podstawowych i rewersyjnych oraz symetrycznych i niesymetrycznych. Producent oferuje ponadto bardziej zaawansowane zaczepy elektryczne wyposażone w mechanizm blokady z pamięcią. Warto wspomnieć, iż wysokiej jakości komponenty zastosowane do produkcji wyrobów zapewniają możliwość nieprzerwanej pracy nawet przez 30 minut. Konstrukcje są ponadto odporne na zużycie i uszkodzenia mechaniczne, i mogą być stosowane w intensywnie użytkowanych obiektach publicznych.

Wysoka jakość w dobrej cenie to przymioty, które doskonale opisują najważniejsze cechy, jakimi charakteryzują się elektrozaczepy Elektra. Podobnie jak elektrozamki Hartte Bira, wspomniane zamki elektryczne są objęte wieloletnią gwarancją producenta. W ofercie produktowej producenta znajdują się także wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria do montażu i budowy niezawodnych systemów dostępu – blachy, puszki, a także praktyczne przyciski wyjścia. Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu w obiektach komercyjnych i przemysłowych.

Wybierz dobre elektrozaczepy do furtek i domofonów!

Jeżeli szukasz sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań z zakresu sterowania otwieraniem skrzydeł drzwiowych oraz bramowych w dobrej cenie, to wybierz dobre elektrozaczepy do furtek i domofonów! Znajdziesz je w bogatej ofercie sklepu internetowego EC System. Profesjonalni doradcy handlowi pomogą Ci w doborze komponentów dopasowanych do Twoich potrzeb.

Rate this post