Drewniana skrzynka na prezent, szczególnie z grawerem, to doskonała alternatywa dla zwykłej torebki czy papierowego pudełka. Proponowane „opakowanie” jest bowiem znacznie bardziej eleganckie i spersonalizowane – treść, jaka znajdzie się na jego powierzchni, może nawiązywać do obdarowywanej osoby (np. poprzez życzenia). Jakie są inne zalety takiego rozwiązania?

Do specjalnie przygotowanych, drewnianych „pudełek”, wkłada się przede wszystkim zestawy składające z kilku elementów, np. akcesoria do wina. W środku znajdują się m.in. nalewaki czy otwieracze, a także okapniki, nalewaki i butelka szlachetnego trunku. „Prezentowa” skrzynka jest również wykorzystywana do opakowania miodów i upominków dla dzieci (za jej pomocą można stworzyć np. niezbędnik malucha, w którym utrwali się najwcześniejsze wspomnienia, wkładając do wnętrza szpitalną opaskę czy ząbek). Szkatułka sprawdzi się też jako herbaciarka.

Zalety drewnianych skrzynek na prezent 

Wspomniana forma opakowania to idealny sposób na „utrwalenie” wyjątkowej chwili w życiu rodziny albo przyjaciół. Firma GRAWLAS, oferująca podobne pudełka, proponuje zamieścić na ich powierzchni np. datę ślubu, „okrągłego” jubileuszu czy innej uroczystości, z okazji której wręcza się drewnianą skrzynkę z prezentem. Opisywany „zestaw” jest dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących upominku, który zapadnie się w pamięć na dłużej – w przeciwieństwie do „walających się” toreb, taka szkatułka stanowi integralną, bardzo ważną część podarunku.

Co istotne, proponowany design pudełka jest źródłem niejednego uśmiechu, ponieważ odnosi się bezpośrednio do obdarowywanej osoby i sprawia, że czuje się wyjątkowo. Należy bowiem przyznać, że drewniana skrzynka na prezent z grawerem to dość osobisty upominek, ponieważ jej przygotowanie wymaga trochę większego zaangażowania niż papierowa torebka. Trzeba znaleźć odpowiedniego wykonawcę dla takiego zlecenia, a także przygotować wypalaną treść, ew. skorzystać z życzeń proponowanych na stronie wynajętej firmy.

Drewniane skrzynki na prezent – dlaczego warto? 

Poza „uczuciowym” podejściem do podarunku, na korzyść opakowań z drewna przemawia też znacznie większa trwałość od papierowej „alternatywy”. Pudełka są również o wiele bardziej skuteczne w zabezpieczaniu tego, co znajduje się w środku – skrzynki na prezent to doskonała forma ochrony (szczególnie dla szklanych elementów). Wydaje się także, że takie „pojemniki” stanowią bardziej adekwatną, elegancką formę opakowania dla wyjątkowych okazji lub osób, które są dla nas dużym autorytetem czy kimś ważnym.

Rate this post