Bardzo często nie ma się wpływu na awarie kanalizacyjne, które mogą wydarzyć się w najmniej oczekiwanej chwili, a więc nawet i w środku nocy. Wtedy na ratunek przychodzi pogotowie wodno-kanalizacyjne. Oczywiście nagłe wypadki to nie ich jedyna specjalność, ponieważ z oferowanych usług można korzystać również w przypadku innych zdarzeń. Sprawdź, dlaczego warto zdać się na ich wsparcie.

Jakie usługi oferuje pogotowie wodno-kanalizacyjne?

Pogotowie wodno-kanalizacyjne pełni kompleksową obsługę z zakresu serwisowania instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także wszelkich awarii hydraulicznych. Działa ono nie tylko za dnia, ale także w nocy – ich usługi dostępne są więc przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Pogotowie przeprowadza nie tylko drobne naprawy, ale także złożone prace hydrauliczne, które wymagają posiadania wyspecjalizowanej wiedzy. Najczęściej wykonywanymi przez nich usługami są:

  • udrażnianie, jak i przetykanie rur z użyciem nowoczesnej technologii (np. spirala elektryczna czy wysokociśnieniowa maszyna wuko),
  • mechaniczne oraz ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji,
  • okresowe przeglądy kanalizacji,
  • wymiana kranów, zaworów, rur i całych instalacji oraz pionów wodnych,
  • budowa sieci instalacyjnych.

Firmą, oferującą wszystkie te wymienione usługi, jest m.in. Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne, które działa na terenie Wielkopolski i województwa lubuskiego. Oprócz kompleksowej obsługi z zakresu hydrauliki zajmuje się ono także białym montażem, czyli montowaniem łazienkowego wyposażenia. To wysoka jakość usług pełniona 24 godziny na dobę.

Dlaczego warto skorzystać z usług pogotowia wodno-kanalizacyjnego?

Korzystanie z usług pogotowia wodno-kanalizacyjnego może okazać się zbawienne szczególnie w sytuacji, gdy awaria jest niespodziewana i wydarzy się w nocy. Wtedy nie trzeba czekać do rana, martwiąc się o to, jaki będzie stan mieszkania czy firmy. Wystarczy wykonać telefon i czekać na pomoc. To sposób na nagłe awarie, ale nie tylko. Pogotowie wykonuje także prace, które często zlecane są prywatnym hydraulikom. W ich przypadku bardzo często trzeba jednak czekać, aż zwolnią się terminy. Nie zawsze posiadają oni również w pełni profesjonalny sprzęt jak pogotowie wodno-kanalizacyjne, które jest przygotowane na każdą awarię.

Czasami usterki hydrauliczne potrafią zaskoczyć człowieka. Na szczęście w dzisiejszych czasach na pomoc nie trzeba czekać godzinami – warto skorzystać z usług najbliższego pogotowia wodno-kanalizacyjnego.