Czy kupując używany notebook poleasingowy można mieć pewność, że jest to sprzęt w pełni sprawny, który posłuży nam przez kolejnych kilka lat? Są to podstawowe dylematy, które mają potencjalni kupcy. W naszym artykule staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu poleasingowych komputerów oraz podajemy kilka powodów, które potwierdzają, że tego rodzaju inwestycja jest opłacalna.

Niska cena, wysoka jakość

Bardzo często najważniejszym kryterium podczas wyboru notebooka jest cena. Oczywiście najlepiej, aby była w optymalnym stosunku do jakości. W przypadku, gdy szukamy komputera o wysokiej jakości, ale mamy ograniczony budżet, nie pozwalający na jednorazowy wydatek rzędu powyżej 5 000 zł, zakup używanego notebooka poleasingowego będzie idealnym rozwiązaniem. Ceny takiego sprzętu, w zależności od klasy, wahają się od 1/5 do nawet 1/10 pierwotnej wartości. Wychodzi więc na to, że można kupić prawie nowy wysokojakościowy notebook poniżej ceny nowego sprzętu.

Co należy mieć na myśli, mówiąc o notebooku wysokiej jakości? Charakteryzuje się on solidnością, wytrzymałością, wygodą użytkowania oraz właśnie wysoką jakością wykonania. Do produkcji tego typu komputerów wykorzystuje się materiały, które zapewniają długą i bezawaryjną pracę.

Prestiż i długa gwarancja

Notebook poleasingowy jest produktem bardzo prestiżowym, co sprawia, że podczas spotkań biznesowych lub w innych okolicznościach, które będą wymagały pracy z nim, będzie się wyróżniał nawet wśród nowych sprzętów, ale kupionych w supermarkecie, wyprodukowanych z mniej trwałych i eleganckich materiałów, wolniejszych i trudniejszych w obsłudze.

Bardzo ważna, w kontekście zakupu używanego notebooka poleasingowego, jest gwarancja na sprzęt.

W naszym sklepie wszystkie poleasingowe notebooki objęte są roczną gwarancją, którą można wydłużyć na okres 2 lat. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w sprzedaży sprzętu poleasingowego służymy również doradztwem podczas podejmowania decyzji zakupowych – zapewnia właściciel firmy Polbit ze Szczecina, która działa w branży komputerowej nieprzerwanie od listopada 1997 roku.

Od początku swojej działalności specjalizuje się w handlu wysokiej klasy używanym oraz nowym sprzętem komputerowym, w tym: komputerami stacjonarnymi, laptopami, notebookami oraz zestawem różnorodnych urządzeń oraz akcesoriów. Od roku 2015 firma Polbit posiada własny magazyn w Dołujach koło Szczecina, a wszelkie zakupy można zrobić poprzez sklep internetowy.

[avg] ([per]) [total] vote[s]