Okres bożonarodzeniowy i noworoczny to szczególny czas, kiedy tempo życia zwalnia, chcemy być blisko z rodziną i odpocząć po starym roku, a nadchodzący przywitać godnie i hucznie. Wiele osób decyduje się na wyjazd, aby świętować i snuć plany z dala od codzienności. Czy Boże Narodzenie i zabawa sylwestrowa w hotelu to dobry pomysł? Jak wybrać odpowiedni nocleg na tę okazję?

A może Boże Narodzenie w hotelu?

Święta Bożego Narodzenia są coraz bardziej skomercjalizowane. Choć powinny być czasem radości, spokoju i odpoczynku w gronie najbliższych, coraz więcej osób czuje się przytłoczonych przedświąteczną gonitwą po sklepach, kolędami, które można usłyszeć już w listopadzie, oraz gorączkowym poszukiwaniem prezentów na ostatnią chwilę, a wreszcie niekończącym się maratonem w kuchni. Wiele osób, chcąc, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, gubi gdzieś magię świąt.

Jest na to prosty sposób! Można odciąć się od miejsc, które widujemy codziennie, zatłoczonych sklepów, korków na drogach i pośpiechu. Można odzyskać urok Bożego Narodzenia, spędzając je… w hotelu.

Jako gość hotelowy nie musisz martwić się żadnym aspektem przygotowywania świąt. Omija Cię świąteczna gorączka. Zamiast stać w kolejkach, podziwiasz krajobrazy. Zamiast gonić za prezentami, bawisz się na kuligu! Tymczasem obsługa hotelowa zadba o to, żebyś odpoczął w świątecznym klimacie. Dania bożonarodzeniowe? Są! Roziskrzone świąteczne dekoracje? Są! A do tego mnóstwo atrakcji, nie tylko związanych z okazją. W każdej chwili możesz skorzystać z hotelowych udogodnień: SPA, siłowni, bilardu, Sali Rozrywek, a ponadto ze wszystkich lokalnych rozrywek, od basenów termalnych począwszy! Gdzie można tak spędzić Boże Narodzenie? W Hotelu Górskim w Białce Tatrzańskiej!

Zalety zabawy sylwestrowej w hotelu

Hotel jest doskonałym miejscem nie tylko na spędzenie Bożego Narodzenia, ale też sylwestra! Oczywiście, idealnie jest połączyć te dwie okoliczności i urządzić sobie zimowy urlop zwieńczony imprezą do białego rana. Przywitanie Nowego Roku na doskonale zorganizowanym balu pełnym pysznego jedzenia, muzyki na żywo, w przepięknej górskiej scenerii – czego chcieć więcej? Może tylko głębokiego snu bez troszczenia się o to, kto posprząta po imprezie, a po przebudzeniu – pysznego regenerującego śniadania!

To wszystko może zapewnić dobry hotel. Wybierając obiekt na święta i sylwestra, warto zwrócić uwagę na to, czy organizował on takie imprezy w poprzednich latach. Należy też przyjrzeć się temu, czy standard pokoi zapewni nam możliwość pełnego relaksu, a wreszcie, czy oferowane udogodnienia i rozrywki dostatecznie umilą nam czas. Hotel Górski co roku proponuje swoim gościom świąteczne atrakcje – nie tylko w Boże Narodzenie i sylwestra! To co? Najbliższe święta poza domem?