Rzeszów to jedno z lepiej rozwijających się miast we wschodniej Polsce. Dynamiczny rozwój gospodarczy i coraz lepsza sytuacja na rynku pracy sprawiają, że Rzeszów staje się coraz bardziej pożądanym miastem do zamieszkania. Rynek nieruchomości dosłownie kwitnie. Sprawdź atrakcyjne deweloperskie mieszkania w Rzeszowie.

Rzeszów – miasto warte zamieszkania

Tak dobrej sytuacji nie było w Rzeszowie od dawna. Jeszcze kilka lat temu do Rzeszowa przyjeżdżali głównie studenci, którzy po zakończonej edukacji wyjeżdżali do większych miast w poszukiwaniu pracy. Odkąd w Rzeszowie zaczęli pojawiać się zagraniczni inwestorzy rynek zatrudnienia znacznie się poprawił. Młodzi ludzie nie muszą już wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy. Na miejscu mogą znaleźć stabilne zatrudnienie, a wynagrodzenie również jest na zadowalającym poziomie. Te czynniki sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Rzeszów na miejsce swojego stałego zamieszkania.

Deweloperskie mieszkania Rzeszów

Rozwój miasta nie byłby możliwy gdyby nie rozkwit na rynku nieruchomości. Wzrastający popyt na nowe mieszkania deweloperskie wykorzystali inwestorzy, którzy wykupując kolejne działki stawiają na nich nowoczesne osiedla mieszkaniowe. Jednym z nich jest Osiedle Wikana Square. To jedna z najnowszych inwestycji w mieście, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej.

Wikana Square – deweloperskie mieszkania Rzeszów

Osiedle Wikana Square mieści się w samym sercu Rzeszowa, w pobliżu Hali Podpromie. Piękny widok na zabytkowy zamek i starówkę to nie jeden z największych, ale nie jedyny plus mieszkań na tym osiedlu.

Metraże są zróżnicowane – od niewielkich, ale komfortowych kawalerek, po duże, przestronne mieszkania wielopokojowe. Mieszkania mają duże tarasy, loggie lub balkony, które – w miesiącach letnich – pozwolą się cieszyć odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Wikana Square to osiedle dla osób ceniących prestiż i wygodę. Bliska odległość od centrum sprawi, że można w pełni korzystać z życia kulturalnego miasta. Z drugiej strony bliskość bulwarów Wiślanych sprawia, że osiedle łączy kameralny charakter z wygodą i komfortem.

Za realizację inwestycji odpowiada Spółka Wikana. Firma znana jest z wielu zrealizowanych osiedli – głównie w Lublinie, ale również w Przemyślu.

Jeśli szukasz fajnych mieszkań w Rzeszowie koniecznie sprawdź ofertę firmy Wikana i zajrzyj na stronę wikanasquare.pl.

[avg] ([per]) [total] vote[s]