Dzięki naszej nowej wyszukiwarce odnalezienie poszukiwanej firmy jest bardzo proste! Aby ułatwić użytkowników błyskawiczne i sprawne wyszukiwanie, wizytówki poszczególnych firm przenieśliśmy na stronę pkt.pl. Nowoczesna wyszukiwarka pozwoli skutecznie odnaleźć potrzebną firmę, a zamieszczone informacje ułatwią wybór najlepszych usług. 

Mobilne wizytówki firm są doskonałym rozwiązaniem. Odtąd nie musimy martwić się o znalezienie potrzebnych danych usługodawcy. Wystarczy wyszukać firmę na stronie pkt.pl, aby zlokalizować jej położenie oraz skontaktować się w celu wykonania usługi. 

Zsynchronizowane mapy umożliwią odnalezienie budynku firmy, a udostępnianie wizytówek w urządzeniach mobilnych pozwoli korzystać z aplikacji w każdej chwili i z każdego miejsca.

Jeśli poszukujesz wizytówki firmy, nie wytrząsaj w popłochu portfela, tylko kliknij wybraną usługę i dowiedz się wszystkiego na jej temat! Błyskawiczne i wartościowe wyszukiwanie firm na stronie pkt.pl to wielkie udogodnienie i doskonałe rozwiązanie.