Fakturowanie nie musi wiązać się z pracą w biurze. Wystawianiem dokumentów można zając się również z domu. Jedyne co jest potrzebne to komputer, dobry program do faktur i połączenie z internetem. Na rynku istnieje rozwiązanie, które pozwala wygodnie pracować z domu. Mowa o programie Faktura Small Business. Poznajmy go.

Prosty program do fakturowania z domu

Program do faktur Faktura Small Business to oprogramowanie, które zostało opracowane przez firmę MEGA-TECH. Program umożliwia pracę z domu, wystarczy tylko połączenie z internetem. To narzędzie, które pozwala wystawić faktury VAT, bez VAT, proformy, korekty, noty, wezwania do zapłaty, paragony i wiele więcej. Faktury i wystawione dokumenty można wydrukować. Gdy sprzedaż odbywa się w domu, a klienta nie ma obok wówczas można skorzystać z bardzo funkcjonalnej opcji przygotowanej przez producenta a mianowicie wysyłki dokumentów do kontrahenta e-mailem. To wygodne rozwiązanie pozwalające przeprowadzić transakcję w kilka minut. Program do faktur FSB pozwala także pobierać automatycznie dane kontrahentów do faktur z CEIDG jeżeli znany jest numer NIP firmy klienta. Bez problemu można przygotować także faktury w walutach i obcych językach. Program został tak zaprogramowany, żeby aktualny kurs został automatycznie pobrany z NBP. Faktura Small Business to prosty, intuicyjny i bardzo funkcjonalny program do wystawiania faktur.

Bezpieczna praca z dokumentami z każdego miejsca na świecie

Faktura Small Business to bezpieczne narzędzie do pracy. Użytkownik może skorzystać z usługi eArchiwum, czyli zdalnej kopii bezpieczeństwa. Funkcjonalność ta pozwala ochronić zgromadzone w programie dane przed ich utratą w sytuacji gdy dojdzie do kradzieży komputera, awarii lub jego zawirusowania. Program można dostosować do własnych potrzeb wybierając logo firmy, pieczątkę, wstawiając numer rachunku bankowego i dowolnie personalizując wygląd dokumentów. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w małym jak i większym przedsiębiorstwie. Do skorzystania z programu potrzebne jest bezpieczne łącze internetowe i bez trudu można szybko przesłać, odnaleźć kiedyś wystawione czy przygotować zupełnie nowe faktury i przesłać je do klienta będąc w zupełnie innym krańcu świata. To nowoczesne oprogramowanie pozwalające szybko i wygodnie fakturować.

Dla przedsiębiorców, którzy prowadzą firmę w domu i chcą szybko oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami wystawiać dokumenty, program Faktura Small Business jest idealną propozycją. Oprogramowanie można za darmo przetestować. Producent przygotował wersję demonstracyjną, która pozwala poznać wszystkie potrzebne funkcje i przekonać się jak duże znaczenie odegrają one w firmie prowadzonej w domowym zaciszu.

[avg] ([per]) [total] vote[s]