Poznaj najbardziej eleganckie profile na rynku o doskonałych właściwościach technicznych. Te dwie cechy łączą w sobie profile okienne Elegant. Wykonane są z przyjaznego, pozyskane z recyklingu PVC. To nic innego jak polichlorek winylu- trwały, wszechstronny materiał idealny do kształtowania.

Poznaj najbardziej eleganckie profile na rynku o doskonałych właściwościach technicznych. Te dwie cechy łączą w sobie profile okienne Elegant. Wykonane są z przyjaznego, pozyskane z recyklingu PVC. To nic innego jak polichlorek winylu- trwały, wszechstronny materiał idealny do kształtowania.

Wygląd ma znaczenie

To co charakteryzuje profile okienne Elegant to nowoczesny smukły design, który wpisze się w budownictwo w każdym stylu. Od strony wizualnej nie odbiegają wyglądem od okien aluminiowych nadając domom stylowy, elegancki i nowoczesny wygląd. Dzięki tym profilom okno, stanie się ozdobą domu i elementem wystroju wnętrza. Profile są dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur co daje nieograniczone możliwości ich projektowania. Ponad 50 kolorów, duży wybór wzorów w tym te przypominające drewno lub aluminium. Zarówno w  przypadku budynków nowych jak i remontowanych, można nadać elewacji nowego blasku. To o czym warto wspomnieć to możliwość szklenia na wysokość 2,5 metra, pozwalająca dostarczyć pomieszczeniom jeszcze więcej światła. Unikalna technologia z wykorzystaniem włókien szklanych umożliwia tworzenie dużych a przy tym stabilnych i bezpiecznych okien.

Dzięki innowacyjnemu, bardzo nowatorskiemu wyglądowi profili, firma Deceuninck otrzymała za system Elegant już dwie prestiżowe nagrody – German Design Award oraz Red Dot Award.

Najnowocześniejsze technologie

Firma Deceunick, która jest producentem profili Elegant w 2012 roku wprowadziła na rynek technologię ThermoFibra. Do tego czasu profile PVC wzmacniane były stalą, która została zastąpiona włóknem szklanym. Przyniosło to dwie zalety: podwyższone właściwości izolacyjne i cieńszy profil z tą sama wydajnością i równie mocny. Poza tym profile Elegant to najlepsze na rynku właściwości termoizolacyjne i energooszczędne. Oznacza to, że możemy stworzyć budynek „pasywny”, czyli taki, który zużywa bardzo mało energii i niewiele jej traci. Dodatkowa szczelność dotyczy także dźwięków z zewnątrz. Możemy mieć pewność, że warunki atmosferyczne i hałasy nie zakłócą naszego spokoju wewnątrz domu.

Wykorzystanie PVC przy tworzeniu profili podwyższa ich trwałość. Są odporne na deszcz, wiatr i słońce, nie podlegają biodegradacji i tracą pierwotnego kształtu. Ponadto nie wymagają malowania, lakierowania i zabezpieczenia środkami chemicznymi. Są łatwe w codziennym utrzymaniu i czyszczeniu.

Inwestycja w ochronę środowiska

W procesie produkcji profili Elegant wykorzystywany jest materiał z recyklingu EcoPowerCore. Deceunick jest liderem zajmującym się recyklingiem twardego PVC w krajach Beneluksu i wykorzystaniem go na nowo w wytwarzaniu kolejnych produktów. Każdy kilogram odzyskanego PCV pozwala zaoszczędzić do 2 kg emisji CO2. Oznacza to że profile Elegant tworzą nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Ten produkt to najwyższa jakość, dobre właściwości mechaniczne a przy tym żadnych kosztów i ochrona dla środowiska naturalnego.

Jeśli profile Elegant to produkty dla Ciebie, skontaktuj się z przedstawicielami Deceunick. Możesz liczyć na fachową pomoc, montaż i gwarancje na produkt. Odwiedź stronę i dowiedz się więcej https://elegant.deceuninck.com/pl/

Rate this post