Dz: Rozmawiamy z Panem Przemysławem Balcewiczem dyrektorem firmy Eko Architektura. Czy domki letniskowe to nadal chętnie wybierane produkty? 

Przemysław Balcewicz: Jak najbardziej. Domki letniskowe i inne domy z drewna to marzenie wielu osób, które cenią sobie odpoczynek i przebywanie w pięknym, naturalnym otoczeniu. Nasze gotowe modele domków letniskowych można ulokować wszędzie, gdzie tylko się zamarzy. Dobrym rozwiązaniem są działki wypoczynkowe, plaże, lasy, góry, czy przedmieścia. Posiadając własny domek letniskowy można wypocząć w jak najbardziej dogodnym miejscu. Nie trzeba wynajmować pokoju w zatłoczonym hotelu czy pensjonacie. Wakacje można spędzić we własnych czterech ścianach. Projektując nasze domki letniskowe dbamy o to, aby prezentowały się one dobrze wizualnie. Znaczenie ma także ich użyteczność oraz bezpieczeństwo osób, które będą w nich przebywać. Wielką uwagę przykładamy do materiałów, z których je wykonujemy. W naszym katalogu znajdują się bardzo zróżnicowane domy z drewna. Mają one różne kształty, style, rozmiary i kolory. Na życzenie klientów modyfikujemy także poszczególne projekty, tak żeby dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Dz: Rozmawiamy z Panem Przemysławem Balcewiczem dyrektorem firmy Eko Architektura. Czy domki letniskowe to nadal chętnie wybierane produkty?

Przemysław Balcewicz: Jak najbardziej. Domki letniskowe i inne domy z drewna to marzenie wielu osób, które cenią sobie odpoczynek i przebywanie w pięknym, naturalnym otoczeniu. Nasze gotowe modele domków letniskowych można ulokować wszędzie, gdzie tylko się zamarzy. Dobrym rozwiązaniem są działki wypoczynkowe, plaże, lasy, góry, czy przedmieścia. Posiadając własny domek letniskowy można wypocząć w jak najbardziej dogodnym miejscu. Nie trzeba wynajmować pokoju w zatłoczonym hotelu czy pensjonacie. Wakacje można spędzić we własnych czterech ścianach. Projektując nasze domki letniskowe dbamy o to, aby prezentowały się one dobrze wizualnie. Znaczenie ma także ich użyteczność oraz bezpieczeństwo osób, które będą w nich przebywać. Wielką uwagę przykładamy do materiałów, z których je wykonujemy. W naszym katalogu znajdują się bardzo zróżnicowane domy z drewna. Mają one różne kształty, style, rozmiary i kolory. Na życzenie klientów modyfikujemy także poszczególne projekty, tak żeby dostosować je do indywidualnych potrzeb. 

Dz: Dlaczego warto skorzystać z usług Państwa firmy Eko Architektura?

PB: Jesteśmy firmą architektoniczną, która z powodzeniem działa na rynku już od ponad dwudziestu lat. Stawiamy na nieustanny rozwój, aby móc realizować wszelkie projekty i stawać na wysokości oczekiwaniom klientów. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny i narzędzia, a także sprawdzone materiały najwyższej jakości. Dzięki temu wszystkie konstrukcje są bardzo trwałe i wytrzymują długie lata. Pracownicy firmy Eko Architektura cały czas śledzą tendencje cenowe na rynku, aby ułożyć jak najlepsza i jak najbardziej atrakcyjne oferty. Nasze domy z drewna produkujemy bardzo szybko, nawet w przeciągu dwóch lub trzech tygodni od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli nie znajdą Państwo w naszym katalogu satysfakcjonującego rozwiązania, projektanci Eko Architektura profesjonalnie wykonają plan zgodny z życzeniami i preferencjami. Oczywiście wydłuży to nieznacznie czas oczekiwania, jednak nie będzie to długa zwłoka. 

Dz: Czy drewno to odpowiedni materiał konstrukcyjny?

PB: Jak najbardziej drewno to odpowiedni materiał konstrukcyjny zarówno na domki letniskowe jak i na domki całoroczne. My wykorzystujemy drzewa iglaste, które są bardzo wytrzymałym i długotrwałym materiałem. Dzięki odpowiedniej produkcji, montażowi i pielęgnacji mogą one spełniać swoje zadanie przez bardzo długi czas. Każdy pojedynczy element jest przez nas zaimpregnowany i odpowiednio pomalowany. Ponadto już na etapie przygotowywania projektu dbamy o to, aby do poszczególnych części mogło dojść powietrze, a także aby woda się nie utrzymywała i spływała. Ponadto pragnę podkreślić, że drewno to bardzo zdrowy i ekologiczny materiał. Zapewnia on osobom przebywającym wewnątrz domku najlepsze warunku do odpoczynku i relaksu. Specjaliści zalecają osobom cierpiącym na choroby płuc i problemy z oddychaniem przebywanie właśnie w drewnianych pomieszczeniach, z uwagi na naturalne olejki eteryczne, które pozostały w drewnie. Warto też podkreślić, że drewno zapewnia naturalną i odpowiednią wilgotność powietrza. Nie osusza się ono tak jak ma to miejsce w budynkach murowanych. Dlatego nie trzeba stosować dodatkowych nawilżaczy. Drewno to także materiał, który chętnie wybierają ekolodzy. Jest on odnawialny, a wszelka obróbka i prace wymagają stosunkowo małego nakładu energii. Nie potrzeba także dodatkowego wykończenia, dzięki czemu oszczędza się surowce i czas. Ocieplanie domków z drewna także zużywa mniej energii. Z całego serca polecam drewniane budowle dostępne w naszej ofercie. Bez względu na to, czy są Państwo zainteresowani altankę, domkiem letniskowym czy domkiem całorocznym, z pewnością nie pożałują Państwo swojej decyzji. Dodatkowo nasi projektanci służą pomocą z zakresu projektowania wnętrz i ułożenia mebli.

[avg] ([per]) [total] vote[s]