Każda budowa jest projektem, którego końcowy efekt jest wypadkową wielu czynników – umiejętności operatorów, przemyślanej logistyki oraz jakości wykorzystywanych urządzeń. Różnorodność maszyn budowlanych (podestów oraz ładowarek teleskopowych) sprawia, że każde z nich ma do wykonania konkretne zadania.

Podesty do najtrudniejszych zadań

Specyficznym typem są podnośniki teleskopowe-spalinowe na podwoziu gąsienicowym – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-teleskopowe-spalinowe-na-podlozu-gasienicowym/. To do nich należą najtrudniejsze zadania na placu budowy. Grząski teren? Nierówne podłoże? Ograniczona powierzchnia? Z takimi wyzwaniami bez problemu poradzą sobie podesty zaopatrzone w podwozie gąsienicowe. Główne cechy, które stanowią o wyjątkowości podnośników gąsienicowych to:

  • lepsza zwrotności dzięki zerowemu promieniowi skrętu;
  • możliwość pokonywania przeszkód w postaci wzniesień o pochyłości 55%;
  • udźwig platformy pozwalający na podnoszenie ciężarów do 230 kg;
  • wygodna obsługa za pomocą joysticka.

Wysoka jakość maszyn i kompleksowe wsparcie

Decydując się na podest spalinowy o podłożu gąsienicowym od JLG, otrzymujemy pełen pakiet wsparcia. Dzięki regularnym przeglądom technicznym, maszyny utrzymane są we wzorowym stanie technicznym, a my mamy gwarancję, że nasz park maszynowy będzie pracował niezawodnie przez cały okres trwania budowy. W przypadku jakichkolwiek usterek JLG zapewnia specjalistyczny serwis mobilny, mogący pochwalić się blisko 98% skutecznością napraw w miejscu pracy maszyny – do usunięcia wszelkich usterek używane są jedynie oryginalne akcesoria i komponenty.

Jeśli szukamy maszyny, która będzie wstanie zapewnić wysoką jakość w najtrudniejszych warunkach, docierając do miejsc nieosiągalnych dla mniej zaawansowanych urządzeń, wybór jest prosty. Podnośniki spalinowe na podłożu gąsienicowym marki JLG spełnią nasze największe wymagania, zapewniając wysoką efektywność i bezpieczeństwo pracy.