Karlik DECO to nowoczesna kolekcja osprzętu elektrycznego. Warto dowiedzieć się na jej temat nieco więcej, a także zapoznać z listą produktów, które w ramach niej występują.

Seria DECO

Seria Karlik DECO obejmuje swoim zakresem bardzo zróżnicowane rodzaje produktów. Wśród nich można przede wszystkim wymienić mechanizmy gniazd i łączników, a także ramki oraz inne produkty. Ramki oferowane przez firmę są w pełni uniwersalne, co sprawia, że można z nimi tworzyć dowolne kompozycje. Mechanizmy gniazd i ramek z powodzeniem łączą się z różnymi kształtami oraz typami ramek, co bardzo dobrze sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Dlatego oferowane produkty idealnie mogą się dopasować do stylu, jaki panuje w danym wnętrzu.

Kolorystyka

Produkty z serii DECO oferowane są w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Dzięki temu każdy człowiek będzie mógł wybrać takie produkty, które będą dobrze dopasowane do stylu jego wnętrza, a także kolorystyki, jaka w nim panuje. Mechanizmy oraz ramki tworzone są w dziesięciu podstawowych kolorach. Wśród nich można wymienić biały, beżowy, srebrny metalik, złoty metalik, brązowy metalik, grafitowy, czarny mat, szary mat, grafitowy mat, a także złoty.

Funkcje

Osprzęt Karlik DECO to produkty o wyjątkowo wysokiej funkcjonalności. Dlatego mają bardzo szerokie możliwości zastosowania podczas wykańczania wnętrz. W serii DECO można znaleźć dość zróżnicowane produkty, które po połączeniu w komplety idealnie ze sobą współpracują. Oferowane mechanizmy mogą spełniać nawet osiemdziesiąt różnych funkcji, co jest w dużej mierze zależne od ich rodzaju. Nowoczesne produkty z serii DECO z całą pewnością podwyższą komfort życia każdego człowieka, który będzie z nich na co dzień korzystał.

Gniazda serii DECO

Wśród różnych produktów w serii DECO można przede wszystkim wymienić gniazda. Korzystanie z nich ma szereg pozytywnych aspektów. Produkowane gniazda przede wszystkim spełniają najwyższe standardy jakościowe, co z całą pewnością usprawni ich montaż. Znajdują się w nich również zaciski, które są gwarancją pewnego połączenia. Dodatkowo warto wspomnieć, że wszystkie gniazda tej serii mają specjalne przesłony torów prądowych, które zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z nich.

Łączniki serii DECO

Kolejną grupą produktów z serii DECO z całą pewnością są łączniki. Łączniki także są wykonane w bardzo solidny sposób, co gwarantuje bezproblemowość korzystania z nich, a także szybką i sprawną instalację. Produkt zawiera stosowny schemat, dzięki czemu jego podłączenie nie powinno stanowić żadnych problemów. Łączniki serii DECO są w pełni bezpiecznym produktem, który może być użytkowany w gospodarstwach domowych.

Ramki uniwersalne

W serii DECO można również znaleźć takie produkty, jak ramki uniwersalne, które mogą być wykorzystywane na szeroką skalę. Kontakty Karlik DECO są produkowane z różnych materiałów. Wśród nich można wymienić zarówno tworzywo, jak i drewno. Oprócz tego są one wytwarzane w dość wielu zróżnicowanych wariantach, od wersji pojedynczej do pięciokrotnej. Można je montować zarówno w pionie, jak i poziomie. W tym zakresie jest duża dowolność, co ułatwia korzystanie z produktów.

Ramki z efektem szkła

Kolejnym interesującym produktem, który można znaleźć w serii DECO są ramki uniwersalne z efektem szkła. Występują one od wersji pojedynczej aż do wersji sześciokrotnej. Można je instalować zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki temu bez większych problemów można dostosować te produkty do swoich potrzeb. Ramki z efektem szkła z powodzeniem mogą być montowane wraz z różnymi mechanizmami serii DECO. Jest to dość uniwersalne połączenie, które będzie dobrze pasować z różnymi produktami.

Podświetlenie łączników

W ofercie można również znaleźć moduły, które są wykorzystywane do podświetlania łączników. Jest to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, na które w obecnych czasach decyduje się coraz większa liczba osób. Dodatkowo dzięki podświetleniu znalezienie łącznika w ciemności nie powinno stanowić żadnego problemu. Jest to ważna kwestia, która przede wszystkim odnosi się do bezpieczeństwa. Podświetlenie łączników może występować zarówno w tradycyjnej białej formie, jak i formie oświetlenia LED, które stworzone jest w różnych barwach.

Puszki montażowe

Wśród różnych produktów z serii DECO można również wyróżnić puszki montażowe natynkowe. Jest to idealne rozwiązanie do wszystkich miejsc, w których nie można prowadzić instalacji pod tynkiem. W ofercie można znaleźć zarówno pojedyncze puszki natynkowe, jak i moduły, które mogą być wykorzystywane w przypadku ramek wielokrotnych. Puszki montażowe natynkowe są produkowane w różnej kolorystyce. Dzięki temu bez większych problemów można je dopasować do stylistyki, w jakiej zostało urządzone dane wnętrze.

Gniazdo bryzgoszczelne

Gniazdo bryzgoszczelne to kolejny produkt, który znajduje się w serii DECO. Tego rodzaju gniazdo wykorzystywane jest przede wszystkim w pomieszczeniach, które są narażone na działanie wilgoci. Wśród nich można wymienić między innymi kuchnię oraz łazienkę. Gniazdo bryzgoszczelne to produkt, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Stanowi ochronę przede wszystkim przed niekontrolowanym dopływem wody do kontaktu.

Puszki i ramki

Wśród produktów z serii DECO można również wyróżnić puszki instalacyjne podtynkowe, a także ramki z efektem szkła o charakterze modułowym. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju produktów możliwe jest stworzenie w pełni funkcjonalnej instalacji. Puszki podtynkowe są w pełni kompatybilne z różnymi wersjami ramek.

Partnerem artykułu jest sklep internetowy www.gniazdka.elmar.pl, oferujący szeroki wybór osprzętu elektrycznego. 

Rate this post