Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w domu, ponieważ przygotowuje się tu nie tylko jedzenie ale również spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego przytulność w kuchni powinna być połączona z komfortem i funkcjonalnością. Bardzo ważne jest prawidłowe zorganizowanie przestrzeni, wybranie odpowiedniego miejsca na sprzęt AGD i mebli kuchennych do przechowywania naczyń.

Czy warto kupować meble na wymiar do kuchni?

Gotowe opcje mebli kuchennych oferowane w sklepach meblowych rzadko spełniają wszystkie wymagania. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie mebli na wymiar, powierzając ich wykonanie profesjonalistom, którzy spełnią wszystkie życzenia. Meble kuchenne na zamówienie według indywidualnego projektu,  można zamówić w firmie wykonującej usługi stolarskie. To okazja, aby stać się właścicielem mebli swoich marzeń. Można otrzymać zestaw mebli na wymiar, który w pełni spełnia wymagania, biorąc pod uwagę wszystkie nawet najmniejsze szczegóły, a także gwarancję, że mieszczą się w przeznaczonej dla nich przestrzeni z dokładnością do centymetra.

Firma wykonująca usługi stolarskie wykonuje meble na wymiar według projektu

Specjaliści zaaranżują meble kuchenne w dowolnym stylu, biorąc pod uwagę niezbędne szafki, szuflady, kredens, stoły i krzesła, uzupełnią w niezbędne szczegóły dla większego komfortu. Proces gotowania będzie wygodną i przyjemną czynnością dla każdego. Ceny usług stolarskich najczęściej odpowiadają każdemu, ponieważ produkowane są zarówno meble kuchenne klasy ekonomicznej, jak i droższe modele aż do mebli klasy premium. Cenę bardzo często obejmuje górna i dolna sekcja z półkami, szufladami, szkłem, blatami, armaturą itp. Szeroka gama materiałów, faktur i kolorów pozwala tworzyć meble, które idealnie pasują do kuchni. I, co jest również bardzo ważne, są one niezawodne, produkowane są z materiałów odpornych na wilgoć, dzięki czemu unosząca się w kuchni para nie zaburz ich, jakości.

Materiały wykorzystywane do produkcji mebli na wymiar do kuchni

  • Laminowana płyta wiórowa, jest pokryta powłoką o matowej lub błyszczącej powierzchni wszelkiego rodzaju kolorów i odcieni lub teksturą imitującą drewno różnych gatunków.
  • MDF. Tłoczone włókna drzewne pod wysokim ciśnieniem i temperaturą. Materiał dobrze nadaje się do obróbki, ma zwiększoną odporność na wilgoć
  • Naturalne drewno. Meble z drewna różnych gatunków są klasykiem i nigdy nie wychodzą z mody. Mają reprezentacyjny wygląd, są niezawodne i trwałe, ale najdroższe.

HB Stolarnia – wymarzone meble do domu.

Rate this post