Obecnie większość osób buduje małe domy jednorodzinne – jest to bardzo dobra alternatywa w stosunku do modnych kilka lat temu mieszkań apartamentowych. Domek taki musi spełniać wszelkie oczekiwania właścicieli. Przede wszystkim powinien być ekonomiczny w użytkowaniu. Dzisiaj masowo buduje się domy pasywne, dzięki którym maksymalizuje się zyski energetyczne, jednocześnie ograniczając do minimum utratę ciepła.

Domy takie to nie tylko odpowiednie materiały, z których zbudowane są ściany czy stropy, zastosowanie odpowiednich dociepleń czy systemy nawiewno-wywiewne instalacji. To przede wszystkim stolarka okienna, która ma bardzo duży wpływ nie tylko na estetykę i oddanie charakteru domu, ale także na zatrzymanie jak największej ilości ciepła w pomieszczeniach, ochronę przed hałasem dochodzącym z zewnątrz oraz na maksymalne doświetlenie domu.

Na rynku zachodniopomorskim jedną z wyróżniających się firm, która zajmuje się między innymi produkcją stolarki okiennej, jest okna-dsystem. W swojej szerokiej ofercie proponują zakup najnowocześniejszych produktów, które są idealną odpowiedzią na dzisiejsze zapotrzebowanie klientów i wymogów współczesnego budownictwa. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu firma doskonale wykorzystuje nowinki techniczne, a swoje wyroby produkuje w czterech zakładach. Wykonawca posiada szeroki wybór okien, których montażem może zająć się autoryzowana ekipa montażowa. Posiada tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność, że będą cieszyły nas przez długi czas. W swojej ofercie ma bardzo szeroki wybór okien PCV, które idealnie nadają się do małych domków jednorodzinnych oraz domów pasywnych.

Jeśli chodzi o zastosowanie okien do tzw. domów pasywnych oraz jednorodzinnych, dobrym rozwiązaniem jest zakup okien z linii PETECKI – FUTURE, EXCELLENT oraz IMPRESSIVE. Są to okna specjalnie przygotowane do tego typu budynków i charakteryzują się możliwością wykorzystania dużej powierzchni szklanej. Dzięki niej i promieniowaniu słonecznemu pozyskujemy dodatkowe ciepło. W standardzie stosuje się pakiet 3-szybowy oraz nawet 7-komorowe profile, które z kolei mają za zadanie wyeliminować mostki termiczne. Produkty z tej linii mogą być wyposażone w dodatkową środkową uszczelkę, która znacznie podwyższa standard szczelności okna. Różnią się one pod względem użycia odpowiedniego profilu oraz materiału z jakiego zostały wykonane. W oknach tych istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szybowych. Wybierając okna mamy możliwość doboru ich również pod względem koloru. Producent daje nam ponad 40 kolorów, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych.

Możliwość doboru kształtu oraz tak wielka paleta barw sprawiają, że firma okna-dsystem już dawno stała się liderem w produkcji i nie ma sobie równych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii podczas ich produkcji mamy pewność, że produkt będzie spełniał nasze oczekiwania. Tradycyjne wzornictwo, a także nieograniczone możliwości konfiguracji pozwalają na stwierdzenie, że okna te stanowią kompleksową odpowiedź na zapotrzebowanie klientów.

[avg] ([per]) [total] vote[s]