Jak wybudować dom swoich marzeń bez straty czasu, nie przepłacając, lokalizując nasz dom w dobrej okolicy i ze wszystkimi gwarancjami prawnymi? Wszystkie nasze działania zmierzające do wybudowania domu mogą zostać uproszczone i sprofesjonalizowane, jeśli wiemy gdzie się zwrócić.

Koszt domu, działka, projekt

Zgromadzenie pewnej sumy pieniężnej na budowę domu (która jest niższa niż ta wydawana na mieszkanie lub apartament tej samej wielkości), to wszystko co musimy zrobić i mieć, aby szybko i bez żadnych problemów postawić budynek. New-House jest świetnym przykładem firmy, która oferuje swoim klientom przeprowadzenie przez wszystkie stadia budowania domów – od wyboru gruntu pod zabudowę, przez załatwienie spraw formalnych i sam proces wnoszenia domu, po dodatkowe instalacje, projekty przestrzenne i inne aspekty związane z budową domu.

Jak obliczyć koszt domu i znaleźć najlepszy projekt z wyceną?

Do tego celu znakomicie może nam posłużyć kalkulator budowy domu, gdzie możemy ustalić dokładne parametry wyceny każdego szczegółu. Pod uwagę bierzemy cenę działki, powierzchnię użytkową, lokalizację na mapie, rodzaj domu, dachu i innych wykończeń – i otrzymujemy wiarygodne dane na temat funduszy, które będą nam potrzebne dla zrealizowania projektu. Warto także wspomnieć, że New-House oferuje dziesiątki projektów domów, które nie są “zamknięte” w tym sensie, że każdy z proponowanych projektów możemy spersonalizować, a więc przykładowy projekt stanowi tylko dobry punkt wyjścia dla dalszych kroków.

Znaczenie tego faktu doceniamy wtedy, gdy nasz pomysł na dom opracowaliśmy szczegółowo, dokładnie wiemy czego chcemy, jak mają wyglądać pomieszczenia, poddasze, posadzki, gdzie chcemy postawić garaż, jakie ma być ogrodzenie, itd. Warto współpracować z profesjonalistami, którzy mogą pochwalić się dziesiątkami z sukcesem zrealizowanymi przedsięwzięciami tego typu. Dlaczego mielibyśmy tracić czas i pieniądze na załatwienie spraw związanych z wyborem działki, kontaktem z urzędami (np. pozwolenie na budowę), zatrudniać z kolei inny jeszcze podmiot do samych prac budowlanych, skoro całość możemy przeprowadzić wygodnie w jednym miejscu i to w pełni profesjonalnie, przy tym z najlepszą obsługą (prawną, techniczną, architektoniczną, itd.)?

Jak wygląda nowoczesne budowanie domów?

New-House udostępnia nawet filmy, które obrazują pracę i jej owoce. Trudno znaleźć na rynku drugą taką firmę, która udziela wsparcia na wszystkich poziomach, od początku do pomyślnego końca, a jednocześnie prezentowałaby tak zaawansowane metody współpracy z klientami i nieporównywalną jakość pod każdym względem.

Można być zdania, że zupełnie nie musimy się rozpraszać i współpracować z wieloma podmiotami lub wykonywać trudne czasem czynności (np. prawne – co dopiero mówić o tych stricte budowlanych), ponieważ budowanie domu z powodzeniem zlecamy ekspertom od nieruchomości, zagadnień formalno-urzędowych i czysto budowlanych. Współcześnie wybudowanie domu dla nas i naszych prawnuków przebiega zupełnie “bezstresowo” i pod naszą kontrolą.