Artykuł sponsorowany

Wypożyczenia samochodów online. Czy to możliwe?

Wypożyczenia samochodów online. Czy to możliwe?
Najprostszym rozwiązaniem wielu problemów jest obecnie skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Co bowiem zrobić, kiedy nasz samochód ulegnie awarii lub korzystanie z niego – na przykład na czas wyjazdu poza miasto – jest dla nas niekorzystne z finansowego punktu widzenia? W dzisiejszych czasach wiele wypożyczalni oferuje swoim klientom możliwość wypożyczenia samochodu online. Jak to działa?

Jak wypożyczyć auto online?

Mechanizm wypożyczania samochodów za pośrednictwem Internetu jest bardzo prosty. Jedyne, co musimy zrobić, to wejść na stronę wypożyczalni i skorzystać z przygotowanego formularza. Wpisujemy w nim następujące dane:
  • marka i model auta,
  • nasze dane osobowe – imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail,
  • data i godzina odebrania oraz zwrotu auta – pamiętajmy, że odebranie i zwrot auta jest bezpłatne wyłącznie w godzinach pracy wypożyczalni, poza nimi konieczne jest uiszczenie dodatkowej opłaty,
  • miejsce odebrania i zwrotu auta – analogicznie jak w przypadku dat i godzin, odebranie i zwrot auta jest darmowy tylko jeśli mają miejsce w siedzibie wypożyczalni. Jeśli chcemy, by samochód został dostarczony lub odebrany ze wskazanego adresu, konieczne jest uiszczenie dodatkowej opłaty,
  • forma płatności – np. przelew internetowy, karta płatnicza,
  • ewentualne uwagi,
  • rodzaj oferty (z limitem kilometrów lub bez limitu).

Zalety wypożyczenia auta przez Internet

Taka forma korzystania z usług wypożyczalni samochodów ma kilka bardzo istotnych zalet. Przede wszystkim jest bardzo wygodna. Dzięki niej nie ma potrzeby fatygowania się osobiście do siedziby firmy ani wykonywania rozmów telefonicznych. Możemy wszystko załatwić z domu lub będąc w podróży – wystarczy, że mamy ze sobą komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i chwilę wolnego czasu. Korzystając z tej opcji mamy też pełną kontrolę nad wypożyczaniem auta – rezerwację na pojazd możemy wykonać na dowolny termin, żeby mieć pewność, że auto, którego potrzebujemy, będzie na nas czekać w wyznaczonym dniu o określonej godzinie. Kolejna bardzo istotna kwestia to fakt, że korzystając z wynajmu online możemy liczyć na najniższą cenę najmu. Możliwość taką swoim klientom oferuje firma Abacus Car Rental. Oszczędzamy więc nie tylko czas, ale również pieniądze.

Wypożyczalnia online – dla kogo?

Usługa wypożyczania aut za pośrednictwem Internetu skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, wypożyczających samochód na dni, jak i do firm, które zwykle korzystają z wynajmu średnio- i długoterminowego.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy