Artykuł sponsorowany

Wykorzystanie zdjęć w domu

Wykorzystanie zdjęć w domu

Chyba wszyscy jesteśmy choć odrobinę sentymentalni. Nie bez przyczyny lubimy robić i gromadzić zdjęcia. Chowamy je do portfela, nosimy w torebce, notesie. Wreszcie eksponujemy je w całym naszym domu. Wstawione do ozdobnych ramek ustawiamy w salonie, pokojach, sypialni, a także kuchni i łazience.

Najnowsze trendy

Wspaniałym pomysłem naszych projektantów jest wykorzystanie zdjęć w kuchni w roli głównej. Zamiast glazury montujemy na ścianie szkło laminowane, pod którym fachowcy przygotowują i podklejają wybrane wcześniej przez nas zdjęcia. Widok końcowy daje wyjątkowy efekt! Podświetlone szkło ze zdjęciami to pamiątka na całe życie, która towarzyszy nam na co dzień w naszych domowych czynnościach. Spektakularny efekt osiągniemy również, wieszając zdjęcia wielkoformatowe wydrukowane na płótnie. Jeśli chcemy zamieścić na ścianie całą galerię zdjęć, porozwieszajmy zdjęcia duże obok małych, w kolorze lub czarno-białe. Fotografie wtedy sprytnie zastępują tapetę.

Zdjęcia w naszym domu

Zdjęcia to dodatek do wystroju naszych wnętrz. Różnorodne sposoby ich umieszczania pozwalają dopasować je do otoczenia i nadać mu uroku. Co więcej, zdjęcia możemy podświetlić, co podkreśla je jak eksponat, a także zwraca uwagę na wyjątkowość zdjęcia i wspomnień z nim związanych. Szkoda chować albumy ze zdjęciami głęboko w szafce! Wyjmijmy je i ułóżmy na półkach, obok ramek ze zdjęciami związanymi z poszczególnymi albumami. Twórzmy swoją historię, twórzmy własne wnętrza!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy