Materiał Partnera

Słupki solarne LED sposobem na oświetlenie ścieżek w ogrodzie.

Słupki solarne LED sposobem na oświetlenie ścieżek w ogrodzie.
W celu efektownej aranżacji ogrodu oraz zwiększenia bezpieczeństwa i wygody poruszania się w nim, warto zainstalować słupki solarne LED – są to lampy całkowicie darmowe w eksploatacji ze względu na fakt, iż źródłem ich energii jest światło słoneczne. Z uwagi na możliwość bardzo łatwego zamontowania ich w dowolnym miejscu, stanowią doskonały element zwiększający widoczność ścieżek, podjazdów i alejek w przydomowym ogrodzie. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Oświetlenie ścieżek

Ogrodowe słupki solarne LED stanowią idealne oświetlenie chodników i ścieżek ogrodowych, ale także wjazdu na posesję, schodów lub wejścia do domu w celu zwiększenia ich widoczności po zmroku. Dzięki temu możemy podnieść bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się na zewnątrz domu, a oprócz tego nadać im ciekawy i atrakcyjny wygląd. Ważne jest, iż oprócz ogromnej funkcjonalności, lampy solarne posiadają również ważny aspekt ozdobny. Mnogość ich kształtów, wzorów i kolorów pozwala na swobodną aranżację ogrodu według własnych upodobań. Mogą przybierać one formę bardzo nowoczesnych słupków, eleganckich kul czy bogato zdobionych lampionów. Do naszych indywidualnych wymagań możemy także dopasować ich rozmiar. Warto dodać, iż zewnętrzne lampy to element, który niewątpliwie pomagą zbudować niepowtarzalny nastrój w ogrodzie.

Czujnik ruchu

Bardzo ciekawą opcję stanowią lampy solarne LED wyposażone w czujnik ruchu. Element ten znacznie zwiększa ich funkcjonalność, gdyż po wykryciu ruchu automatycznie podnosi się intensywność światła, co zapewnia nam doskonałą widoczność. Trzeba zaznaczyć, iż w pozostałym czasie słupki emitują stały, delikatny i klimatyczny strumień światła.

Funkcjonalność

Niezwykle istotną cechą słupków solarnych LED jest fakt, iż są one całkowicie darmowe w eksploatacji.
Do zasilania wykorzystują odnawialne źródła energii, czyli światło słoneczne, a więc nie wymagają podłączenia do prądu. Dzięki temu lampy pozbawione są kabli, co przekłada się na wygodę ich użytkowania i ogromną łatwość w montażu – informuje nasz rozmówca reprezentujący sklep Aurora Garden.
Ponadto fakt ten pozwala na dużą swobodę aranżacji słupków solarnych – nie ograniczają ich przewody, a to umożliwia postawienie lamp w dowolnym, nawet trudno dostępnym miejscu, a także bezproblemową zmianę ich położenia, gdyż nie są montowane na stałe. Warto dodać, iż słupki solarne wykonane z odpowiednich materiałów są odporne na deszcz, wilgoć i niekorzystne warunki atmosferyczne, co pozwala na ich użytkowanie przez długi czas.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy