Artykuł sponsorowany

Shuttersy – okiennice wewnętrze. Jak wybrać najlepsze?

Shuttersy – okiennice wewnętrze. Jak wybrać najlepsze?

Shuttersy, czyli drewniane okiennice wewnętrzne, są absolutnie najnowszym trendem w aranżacji mieszkań oraz domów. Łączą w sobie funkcjonalność żaluzji, rolet czy klasycznych zasłon, a jednocześnie oferują design, którego nie dostarcza żadne inne rozwiązanie. W tym artykule podpowiemy Ci, w jaki sposób należy podchodzić do ich wyboru. Co zrobić, aby ustrzec się problemów, a przede wszystkim, jak wybrać najlepsze okiennice typu shutters. Gorąco zapraszamy do lektury!

Wewnętrzne okiennice przesuwne – na co zwrócić uwagę?

Wybór najlepszych shuttersów sprowadza się tak naprawdę do znalezienia firmy, która zajmie się ich wytworzeniem oraz montażem. Bowiem to od niej, w największym stopniu będzie zależała jakość oraz trwałość dostarczonych okiennic.

Chcąc zyskać pewność, że Twoje drewniane okiennice wewnętrzne będą spełniały wyżej wymienione warunki, a do tego będą też eleganckie i designerskie, koniecznie postępuj zgodnie z poniższymi punktami. Poniżej czeka na Ciebie lista aż czterech kluczowych punktów. Jeśli wybrana firma spełni je wszystkie - możesz mieć pewność, że dostarczone okiennice będą naprawdę dobre.

Sprawdź, czy firma ma odpowiednie doświadczenie w produkcji okiennic

Im więcej lat w branży, tym większa pewność, że dany dostawca zna się na swojej pracy. A co za tym idzie – dostarczy Ci rozwiązanie, na którym najbardziej Ci zależy. Zweryfikuj zatem, kiedy firma została założona. Jeśli było to dawno temu – upewnij się, że przez cały ten czas, aktywnie prowadziła swoją działalność.

P.S. Pamiętaj, że niektóre firmy mogły przechodzić zmiany strukturalne, polegające na zmianie nazwy, łączeniu lub dzieleniu się. Dlatego, sam rok założenia nie powinien być jedynym czynnikiem, branym przez Ciebie pod uwagę podczas wyboru najlepszego dostawcy okiennic przesuwnych. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości - najlepiej zapytaj samą firmę ?!

Dowiedz się, ile realizacji przesuwnych okiennic ma na swoim koncie

Tę samą analogię, co do lat doświadczenia, można również zastosować w odniesieniu do realizacji. Im ich więcej oraz im bardziej różnorodne one są - tym większa szansa, że wybrany dostawca spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź, jaka jest “branżowa norma”. To znaczy, jaki wyniki realizacji w ciągu roku czy kilku lat, można uznać za pozytywny. Dopiero na tej podstawie oceń czy firma, z którą chcesz się związać, naprawdę na to zasługuje.

Zweryfikuj, jakich materiałów używa do produkcji okiennic typu shutters

Istotnym czynnikiem jest nie tylko “kto” wykonuje okiennice przesuwne, ale także “co” służy do ich produkcji. W związku z tym, podczas rozmów z potencjalnymi zleceniobiorcami - dopytaj, z jakich materiałów i podzespołów zostaną wykonane Twoje okiennice. Nawet, jeśli nie do końca się na tym znasz - będzie to jasny sygnał dla samej firmy, że powinna korzystać tylko z dobrych materiałów.

Poproś o referencje lub dotychczasowe portfolio wykonanych shuttersów

Wszystkie firmy mają to do siebie, że lubią się przechwalać i pokazywać siebie z jak najlepszej strony. To, jak pewnie się domyślasz, nie zawsze jest prawdą. Dlatego, jeżeli żadna z powyższych informacji ostatecznie nie przekona Cię do wyboru konkretnej firmy – dowiedz się, jakie opinie na temat jej pracy mają dotychczasowi klienci.

Poproś o udostępnienie kilku wybranych referencji lub zapytaj o możliwość zobaczenia portfolio. Takie działanie z pewnością dostarczy informacji niezbędnych do podjęcia ostatecznej decyzji.

Postaw na najlepsze drewniane okiennice wewnętrzne

Jeśli poszukujesz firmy, która ma za sobą lata bogatego doświadczenia, mnóstwo świetnych realizacji, a do tego wiele referencji udzielonych od zadowolonych klientów - to koniecznie udaj się na stronę: https://shutters.com.pl/. Wejdź i przekonaj się, co czeka na Ciebie w ramach proponowanej oferty.

Dokonaj rezerwacji terminu pomiarów. Poczekaj na wycenę i projekt, a po jego akceptacji – w ciągu kilku tygodni zjawi się ekipa, która zamontuje Twoje wymarzone drewniane okiennice!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy